Přívěsy, přívěsy pro těžké náklady

Hledáte přívěs, se kterým byste mohli přepravovat i těžká břemena? Našli jste. Nabízíme vhodné řešení pro každý dopravní úkol – pro mnoho různých břemen a rozměrů přepravovaného materiálu.

V kategorii Přívěsy, přívěsy pro těžké náklady Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro, Kongamek.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 38

Přívěsy a přívěsy pro těžké náklady: tažná síla pro přepravu břemenPokud se zavazadla na dovolenou nevejdou do rodinného auta, použijete přívěsný vozík. A pokud je břemeno příliš velké pro stohovač nebo vysokozdvižný vozík? I pro tento případ máme řešení. U kaiserkraft naleznete velký výběr přívěsů pro úspěšnou přepravu velkých a těžkých nákladů.Jaké přívěsy u nás naleznete?Naše přívěsy lze obecně rozdělit do dvou kategorií:  • Přívěsy

  • Přívěsy pro těžké náklady


Hlavním rozdílem je nosnost. S přívěsem pro těžké náklady můžete přepravit až 50 tun.Kromě toho u nás obdržíte přívěsy s točnicovým řízením a řízením nápravovými čepy, malou i velkou ložnou plochou a různými koly. Přívěs navíc na přání můžeme dodat s bočnicemi, zajišťovací brzdou a dalším příslušenstvím. Podkládací klíny zabrání odjetí.Jak najdete ten pravý přívěs pro vaše potřeby?Stačí se zeptat, k jakému účelu budete přívěs používat:  • Jak velká a těžká jsou břemena, která chcete přepravovat?

  • Po jakém povrchu bude přívěs jezdit?

  • S jakým vozidlem jej chcete provozovat?


Pro těžká břemena potřebujete přívěs pro velká zatížení s vysokou nosností, křehké zboží ochráníte s celopryžovými obručemi, ve stísněných prostorách se bude hodit malý poloměr otáčení.Potřebujete přívěs, který bude speciálně přizpůsoben vašim potřebám? Žádný problém. Jednoduše nás kontaktujte. U kaiserkraft obdržíte nestandardní provedení vyráběná na zakázku pro téměř každou potřebu.K čemu se přívěsy a přívěsy pro těžké náklady hodí?Na rodinnou dovolenou ne, to si musíme předem ujasnit. Přesto jsou však skutečnými multitalenty, pokud jde o přepravu břemen v provozu z jednoho místa na druhé. Ať už se jedná o kontejnery, stroje nebo boxy, na našich přívěsech lze přepravovat mnohé. Stačí přívěs připojit k tažnému vozidlu nebo stohovači a můžete vyrazit.Jeden nestačí? Pak jich zapojte více za sebou. To je ideálním řešením i v případě, že chcete části nákladu vykládat na různých místech. Ani krátké trasy po silnici nejsou problém. Pro tento případ u nás obdržíte soupravy pro použití v silničním provozu, pomocí kterých můžete přívěs připravit pro provoz na veřejných silnicích.Několik rad závěremV klidu spočívá síla. To platí i pro jízdu s přívěsem. Pokud pojedete rychleji než 6 km/h, dojde ke snížení uvedené nosnosti a tím i bezpečnosti. Sundejte proto raději nohu z plynu a dbejte na dostatečné zajištění nákladu, například pomocí upínacích popruhů nebo vázacích sítí.Obojí naleznete v našem e-shopu, stejně jako velký výběr dopravních přístrojů a příslušenství, od vidlicových zdvižných vozíků až po palety.