Kancelářské stoličky

Potřebujete něco rychle projednat, odlehčit svým zádům nebo poskytnout zákazníkům a hostům místo k sezení, které šetří místo? To vše – a ještě něco navíc – dokáží kancelářské stoličky a pomůcky pro stání.

V kategorii Kancelářské stoličky Vám nabízíme výrobky následujících značek: Topstar, meychair, eurokraft pro, interstuhl, Twinco, bimos, eurokraft basic, MAUL, TrendOffice.

Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 57

Ergonomické kancelářské stoličky a pomůcky pro stání: zdravější alternativa židlí s opěradlem.Opřít se a odpočívat – co je na tom špatného? V zásadě nic. Stále více kancelářských pracovníků však vyměňuje klasické židle za ergonomické kancelářské stoličky. To je nejen chytré, ale také zdravé.
Pro jaký účel jsou vhodné kancelářské stoličky?Kancelářská stolička je v podstatě židle bez opěradla, která se díky chytrým funkcím mění v zádový trenažer: takzvaný multipohyblivý kancelářský nábytek vybízí uživatele k pohybu při sezení. V naší nabídce naleznete kancelářské židle s opěradlem i bez opěradla, s nastavitelnou výškou i bez, s kolečky i bez koleček, otočné a pevné stoličky nebo dokonce skládací stoličky a samozřejmě také pomůcky pro stání.Čalouněné plochy sedáků nebo ergonomicky tvarované sedací skořepiny zajišťují, že nad prací nikdy nebudete sedět ve strnulé poloze. Otočné a výškově plynule přestavitelné podstavce, kolečka a v neposlední řadě absence opěradla zajišťují maximální mobilitu – i při minimálním pohybu.
Jaké jsou mezi kancelářskými stoličkami rozdíly?kaiserkraft má v nabídce kancelářské stoličky pro nejrůznější základní potřeby. Stoličky na kolečkách s čalouněným povrchem jsou univerzálním řešením pro sekundární pracoviště v kanceláři. Slouží také jako příležitost k posezení pro návštěvníky.V ordinaci, v prodejní místnosti s poradenstvím nebo v dalších profesích, kde je třeba sedět a zároveň zůstat mobilní, jsou tou správnou volbou stoličky s hygienickými potahy.Stacionární kancelářské stoličky s přestavováním výšky plynovým pístem jsou praktickou alternativou klasické kancelářské židle. Mohou například zajistit větší pohyblivost zad a hlavy během jednání, ušetřit místo v malé kanceláři nebo vybavit prostor pro zákazníky.Pomůcky pro stání nejsou, jak již jejich název prozrazuje, stoličkami v pravém slova smyslu. Mohou však odlehčit tělu ve vzpřímené poloze – například pokud si chcete krátce odpočinout u pracovního stolu pro práci ve stoje nebo u psacího stolu s přestavováním výšky. Ergonomickou výhodou je také vzpřímenější držení těla při sezení.Kromě toho nabízíme širokou škálu ergonomických provedení s kuželovými a kyvnými funkcemi. Představují kompaktnější a stabilnější alternativu k sedacímu míči – se všemi jeho výhodami, avšak bez jeho nevýhod.Ani vzhled nepřijde zkrátka. Vizuálně atraktivní stoličky jsou módní alternativou pro kavárny nebo zákaznické prostory, kde je doba pobytu spíše kratší. Designové stoličky v moderním stylu také zpestří vybavení kanceláře.V průvodci „Zdravé sezení'' se mimo jiné dozvíte, jak svým zaměstnancům z hlediska vybavení kancelářskými židlemi nabídnout jen to nejlepší. V případě projektu pro nové kancelářské prostory vám samozřejmě rovněž pomůžeme s výběrem vhodných kancelářských stoliček a židlí. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat!