Kancelářské stoličky

Potřebujete něco rychle projednat, odlehčit svým zádům nebo poskytnout zákazníkům a hostům místo k sezení, které šetří místo? To vše – a ještě něco navíc – dokáží kancelářské stoličky a pomůcky pro stání.

V kategorii Kancelářské stoličky Vám nabízíme výrobky následujících značek: meychair, Topstar, EUROKRAFTpro, interstuhl, Twinco, bimos, EUROKRAFTbasic, TrendOffice.

Značka
Typ produktu
Výška sedáku
Relevance
Počet výrobků: 49

Ergonomické kancelářské stoličky a pomůcky pro stání: zdravější alternativa židlí s opěradlem.



Opřít se a odpočívat – co je na tom špatného? V zásadě nic. Stále více kancelářských pracovníků však vyměňuje klasické židle za ergonomické kancelářské stoličky. To je nejen chytré, ale také zdravé.




Pro jaký účel jsou vhodné kancelářské stoličky?



Kancelářská stolička je v podstatě židle bez opěradla, která se díky chytrým funkcím mění v zádový trenažer: takzvaný multipohyblivý kancelářský nábytek vybízí uživatele k pohybu při sezení. V naší nabídce naleznete kancelářské židle s opěradlem i bez opěradla, s nastavitelnou výškou i bez, s kolečky i bez koleček, otočné a pevné stoličky nebo dokonce skládací stoličky a samozřejmě také pomůcky pro stání.



Čalouněné plochy sedáků nebo ergonomicky tvarované sedací skořepiny zajišťují, že nad prací nikdy nebudete sedět ve strnulé poloze. Otočné a výškově plynule přestavitelné podstavce, kolečka a v neposlední řadě absence opěradla zajišťují maximální mobilitu – i při minimálním pohybu.




Jaké jsou mezi kancelářskými stoličkami rozdíly?



KAISER+KRAFT má v nabídce kancelářské stoličky pro nejrůznější základní potřeby. Stoličky na kolečkách s čalouněným povrchem jsou univerzálním řešením pro sekundární pracoviště v kanceláři. Slouží také jako příležitost k posezení pro návštěvníky.



V ordinaci, v prodejní místnosti s poradenstvím nebo v dalších profesích, kde je třeba sedět a zároveň zůstat mobilní, jsou tou správnou volbou stoličky s hygienickými potahy.



Stacionární kancelářské stoličky s přestavováním výšky plynovým pístem jsou praktickou alternativou klasické kancelářské židle. Mohou například zajistit větší pohyblivost zad a hlavy během jednání, ušetřit místo v malé kanceláři nebo vybavit prostor pro zákazníky.



Pomůcky pro stání nejsou, jak již jejich název prozrazuje, stoličkami v pravém slova smyslu. Mohou však odlehčit tělu ve vzpřímené poloze – například pokud si chcete krátce odpočinout u pracovního stolu pro práci ve stoje nebo u psacího stolu s přestavováním výšky. Ergonomickou výhodou je také vzpřímenější držení těla při sezení.



Kromě toho nabízíme širokou škálu ergonomických provedení s kuželovými a kyvnými funkcemi. Představují kompaktnější a stabilnější alternativu k sedacímu míči – se všemi jeho výhodami, avšak bez jeho nevýhod.



Ani vzhled nepřijde zkrátka. Vizuálně atraktivní stoličky jsou módní alternativou pro kavárny nebo zákaznické prostory, kde je doba pobytu spíše kratší. Designové stoličky v moderním stylu také zpestří vybavení kanceláře.



V průvodci „Zdravé sezení'' se mimo jiné dozvíte, jak svým zaměstnancům z hlediska vybavení kancelářskými židlemi nabídnout jen to nejlepší. V případě projektu pro nové kancelářské prostory vám samozřejmě rovněž pomůžeme s výběrem vhodných kancelářských stoliček a židlí. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat!