Sáčky s zipovým uzávěrem

Ať už jde o vychystávání různých materiálů, prezentaci vzorků výrobků, nebo expedici vašich produktů: opakovaně použitelné zipové sáčky jsou odpovědí na vaše individuální potřeby!

Vaše filtry
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Šířka [mm]
40
40
350
350
-

Sáčky se zipovým uzávěrem: univerzální, stabilní a jednoduše skvělé řešení pro baleníSáčky se zipovým uzávěrem jsou ideálními pomocníky pro udržení pořádku, ochranu před nečistotami a třídění všeho, co chcete vypravit na cestu v čistotě a bezpečí – ať už v krabici, nebo v zavazadle. Díky zipovému proužku se polyetylenové sáčky snadno zavírají. Můžete tak do nich bezpečně a rychle zabalit drobné předměty a náhradní díly, textil a potraviny určené k uložení, vychystávání nebo uskladnění. Díky tloušťce až 100 µm můžete sáčky použít i na špičaté a těžké výrobky. Sáčky jsou k dispozici také s plochým dnem a v transparentním, neprůhledném nebo antistatickém provedení.Jaké sáčky se zipovým uzávěrem existují a k čemu se používají?Uzavíratelné sáčky naleznou využití ve všech oblastech života a podnikání. Jsou ideální pro vychystávání a třídění drobných součástí nebo pro balení kosmetiky a jiných tekutých produktů při cestování letadlem. Stačí si vybrat některou z mnoha variant sáčků se zipovým uzávěrem v naší nabídce: • Klasické s polem pro popis i bez něj v různých formátech, tloušťkách a z různých materiálů

 • Udržitelné z recyklovaného plastu nebo BIO-LDPE jako ekologická alternativa ke klasickým sáčkům

 • Sáčky se zipovým uzávěrem VCI pro skladování s ochranou proti prachu, vlhkosti a především rzi

 • Sáčky se zipovým uzávěrem s euro perforací pro zavěšení a prezentaci zboží

 • Fóliové sáčky s mimořádně spolehlivým vícenásobným zipovým uzávěrem

 • S odvzdušňovacím otvorem pro prostorově úsporné balení větších nádob nebo produktů

 • Černé pro ochranu před světlem a diskrétnost

 • Vhodné pro potraviny s plochým dnem pro snadné plnění aromatizovaných nebo mletých produktů

 • Sáčky se zipovým uzávěrem v ESD provedení pro přepravu a skladování elektronických součástek

 • Sáčky s posuvným uzávěrem pro obzvláště pohodlné a bezpečné uzavírání – ideální pro příruční zavazadla


Které sáčky se zipovým uzávěrem koupit?Jeden sáček na všechno, anebo různé velikosti a tloušťky materiálu? To je především otázka odvětví a vašich zvolených produktů. • Pokud posíláte nebo prodáváte především šrouby, matice a menší příslušenství v krabicích a balících, postačí vám malé sáčky se zipovým uzávěrem v univerzální velikosti. Dbejte na to, aby například špičaté šrouby nemohly propíchnout fólii.

 • Například v potravinářském průmyslu je často zapotřebí větší výběr velikostí a tvarů sáčků. Aromatické výrobky by měly být uchovávány v sáčku s co nejmenším množstvím vzduchu, aby se zpomalil únik molekul. V závislosti na objemu výrobku a množství náplně má smysl počítat s několika velikostmi sáčků vhodných pro potraviny. Používejte pouze sáčky, které byly označeny jako „vhodné pro potraviny''.

 • U zboží se zvláštními nároky na ochranu proti vlhkosti nebo antistatické vlastnosti byste měli používat pouze odpovídající speciální varianty a před balením zkontrolovat optimální stav fólie. Jen tak může například sáček se zipovým uzávěrem VCI splnit svůj úkol při ochraně proti korozi.


Pokud téma obalů hraje ve vaší firmě každodenní roli, jsou pro vás naše tipy a trendy v oblasti obalů tím pravým čtením. Máte-li jakékoli dotazy k sortimentu nebo výběru, neváhejte nás kdykoli kontaktovat.