Kancelářský materiál

Magnety, papíry na nástěnky, etikety, pořadače, závěsné kapsy… Jak rozmanitá je práce v kanceláři, tak rozmanité jsou materiály, které se každodenně používají. Kancelářské materiály jsou základem pro hladké pracovní postupy a pořádek s perfektní organizací. Je dobře, že náš sortiment nabízí správný spotřební materiál pro téměř všechny požadavky!

V kategorii Kancelářský materiál Vám nabízíme výrobky následujících značek: magnetoplan, MAUL, GBC, DYMO, EUROKRAFTbasic, C+P, BISLEY, Leitz, helit, ANKE, DURABLE, LISTA.

Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
  • Není udržitelné (177)
  • Udržitelný (4)
Nejprodávanější
Počet výrobků: 181

Kancelářské potřeby nejvyšší kvalityDobře strukturovaná kancelář funguje jako zdravý organismus. Oběh je stabilní, látková výměna funguje, všechny orgány pracují. Trvale konstantní výkonnost však vyžaduje optimální zásobování vším, co je k tomu potřeba. S kancelářskými potřebami od společnosti KAISER+KRAFT budete mít v kanceláři vše, protože vám od ukládání až po prezentaci nabízíme vše, s čím bude vaše vybavení kanceláře perfektní.Kancelářské potřeby od společnosti KAISER+KRAFTV každodenní hektice má málokdo čas na hledání. Proto se staráme o to, abyste vše nalezli na určeném místě. Nabízíme vám široký sortiment systémů pro udržování pořádku od předních výrobců, od kartotéky pro závěsné složky až po držáky na dokumenty pro nejrůznější potřeby. Vzhledem k tomu, že pořádek je důležitý, nabízíme vám technické pomůcky, se kterými bude jeho dosažení jednodušší. Naše kancelářské stroje pro popisování, řezání a laminování vám usnadňují život, protože šetří čas i peníze. Naše trezory a skříně na cennosti v různých velikostech zaručují bezpečnost pro předměty, které vyžadují speciální ochranu.Vhodný obalový materiál pro každou zásilkuObalový materiál je velmi důležitý. Aby vaše zásilky přestály cestu k adresátovi, dostanete u společnosti KAISER+KRAFT vhodný obalový materiál od balicího stolu až po lepicí roli. Při takovém množství kancelářského příslušenství je samozřejmě velmi praktické, když jste registrováni v našem e-shopu. Uložte si svůj nákupní košík u svého zákaznického účtu a v případě potřeby si jej jednoduše vyvolejte. Snadno tak doplníte své zásoby.Ukažte své nejlepší stránky: prezentace jako zábavaUrčitě jste už někdy měli trému před přednáškou, protože jste si mysleli, že vašemu vystoupení něco chybí. Máme proti tomu správný lék. Na naší stránce s Tipy pro správnou prezentaci najdete informace a tipy, jak suverénně přednášet a ohromit své posluchače. Samozřejmě u nás dostanete také všechny pomůcky, které k tomu budete potřebovat, od flipchartu přes přednáškové stěny až po prezentační vozíky pro použití projektoru. Máte dotazy? Rádi vám pomůžeme!