Dílenské pulty

Dlouhé vysvětlování si rádi ušetříme i v dílně, expedici a skladu: pokud chcete rychle informovat své zaměstnance, potřebujete pult pro práci vestoje nebo dílenský pult. Budete vidět. Budete slyšet. Ale tyto pulty nabízejí ještě víc: úložný prostor, mobilitu a pořádek.

V kategorii Dílenské pulty Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro, HelgeNyberg, eurokraft basic, Pavoy, RAU.

Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 16

Pulty pro psaní vestoje a dílenské pulty – vaše kontaktní místo pro flexibilní administrativuDobře organizovaná dílna nebo výrobní prostor potřebují především prostor pro stroje, zboží a pohyb vašich zaměstnanců. Psací stoly nebo trvale instalované kancelářské prostory je obtížné rozumně umístit. A ani to nepotřebujete, protože s dílenskými pulty a pulty pro psaní vestoje můžete typické administrativní úkony provádět prakticky kdekoli.K čemu se používají dílenské pulty?I v digitálním věku jsou smlouvy, dodací listy nebo objednávkové doklady potřebné v papírové podobě. Tyto dokumenty jsou úhledně roztříděné v pořadačích a bezpečně uložené v dílenském pultu.Šikmé plochy na pultech zajišťují pohodlné držení těla při psaní a čtení a jsou ideální podložkou pro digitální pomůcky, jako jsou tablety nebo chytré telefony. Do přihrádek a zásuvek můžete uložit nutné psací potřeby nebo kancelářské materiály.Robustní pojízdné stoly z ocelového plechu slouží v závislosti na modelu také jako pojízdný pracovní stůl, ve kterém je připraveno nářadí a drobné příslušenství.Dílenské pulty a pulty pro psaní vestoje toho však dokážou mnohem víc. Potřebujete stolový vozík, který lze použít kdekoli a na kterém můžete pracovat a psát zároveň? Hledáte univerzální mediální pulty pro prezentace a moderování? Pak je tento sortiment vhodný právě pro vás.Jaké varianty pultů pro psaní vestoje jsou k dispozici?Náš sortiment pro dílnu a průmysl pokrývá širokou škálu požadavků. V zásadě si můžete vybrat mezi stacionárními a mobilními pulty pro psaní vestoje s koly a kolečky s lehkým chodem.Kromě toho si můžete pořídit verze s otevřenými policemi nebo uzamykatelnými skříňkami. Skříňové prvky chrání zejména papír před prachem, nečistotami nebo odletujícími jiskrami – bezpečnostní aspekt, který by neměl být zanedbáván.Podle svých potřeb si můžete vybrat pulty s mnoha nebo málo zásuvkami a přihrádkami a objednat si je v široké škále velikostí.Jaká je zvláštní výhoda mobilních dílenských pultů?Mobilní dílenský pult nikdy nepřekáží, nezabírá příliš mnoho místa a je k dispozici vždy, když ho potřebujete. Často tak ušetříte další kancelář ve firmě, protože administrativní práce lze vykonávat přímo ve výrobě nebo na pracovišti. Navíc bylo prokázáno, že psaní vestoje je zdravější alternativou psaní vsedě. S pojízdným dílenským pultem můžete tuto výhodu využít ještě lépe, protože díky kolečkům můžete polohu pultu přizpůsobit svému oblíbenému držení těla.(Mobilní) pult koneckonců také přispívá k uspořádání práce. To platí i pro další výrobky z našeho sortimentu – například systémy děrovaných desek pro montáž na stěnu. Rádi vám s tím poradíme!Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Podlahové rošty | Ukládání klíčů | Lékárnička | LED displej | Pryžové rohože | Balíkové váhy | Pracovní stoly ANKE | Systémy děrovaných desek EUROKRAFT