Poctivá záruka

Záruka a vrácení

Záruka až 15 let? Jde to!

Bez záruky? Něco takového u nás neexistuje: U KAISER+KRAFT můžete vždy počítat s minimální zárukou tři roky. Nabízíme však dokonce i patnáctiletou záruku. Můžete se na ni spolehnout! My to ostatně děláme také. A pokud byste přesto byli někdy nespokojení, můžete využít právo na vrácení zboží do 30 dnů.

Záruka

  • Záruku 10 let poskytujeme na všechny výrobky Eurokraft a Eurokraft Active Green.
  • Záruku 10 let poskytujeme také na všechny výrobky Office Akktiv.
  • Z výhod pětileté záruky můžete těžit u všech výrobků Quipo.
  • A na všechny ostatní produkty KAISER+KRAFT obdržíte minimální záruku 3 roky.
  • Na některé produkty z našeho e-shopu poskytujeme dokonce záruku až 15 let.
Záruka a vrácení 615

Právo na vrácení zboží do 30 dnů

Záruka a vrácení 545

Navzdory našim vysokým standardům kvality se někdy může stát, že s nějakým výrobkem nebudete spokojeni nebo se Vám prostě nebude líbit. Žádný problém. Tento výrobek můžete do 30 dnů vrátit – ale v originálním obalu a bez známek používání.

Při vrácení zboží Vám pak vrátíme plnou kupní cenu.

Garance dodavatelnosti výrobků

S námi můžete bez obav plánovat dopředu! Výrobky objednané u nás totiž budete moci dokoupit nebo doplnit i v následujících letech. U výrobků našich vlastních značek Eurokraft, Active Green, Quipo a Office Akktiv Vám dokonce garantujeme jejich dodavatelnost ještě 5 let po nákupu.

Pokud by došlo k vyřazení některých výrobců ze sortimentu, budeme Vás o tom samozřejmě včas informovat, abyste měli dostatek času na vyhledání nových výrobků nebo dodatečné objednání. A pokud u nás požadovaný produkt vůbec nenajdete, neexistuje téměř nic, co bychom pro Vás nemohli obstarat. Stačí se zeptat. Nebo můžete využít náš nákupní servis.

Kontakt:

  • Telefon: 800 950 950
  • E-mail: kaiserkraft@kaiserkraft.cz
Záruka a vrácení wt$