Poctivá záruka

Záruka a vrácení

Záruka až 15 let? Jde to!

Bez záruky? Něco takového u nás neexistuje: U KAISER+KRAFT můžete vždy počítat s minimální zárukou tři roky. Nabízíme však dokonce i patnáctiletou záruku. Můžete se na ni spolehnout! My to ostatně děláme také. A pokud byste přesto byli někdy nespokojení, můžete využít právo na vrácení zboží do 30 dnů.

Záruka

Právo na vrácení zboží do 30 dnů

Navzdory našim vysokým standardům kvality se někdy může stát, že s nějakým výrobkem nebudete spokojeni nebo se Vám prostě nebude líbit. Žádný problém. Tento výrobek můžete do 30 dnů vrátit – ale v originálním obalu a bez známek používání.

Při vrácení zboží Vám pak vrátíme plnou kupní cenu.

Garance dodavatelnosti výrobků

S námi můžete bez obav plánovat dopředu! Výrobky objednané u nás totiž budete moci dokoupit nebo doplnit i v následujících letech. U výrobků našich vlastních značek Eurokraft, Active Green, Quipo a Office Akktiv Vám dokonce garantujeme jejich dodavatelnost ještě 5 let po nákupu.

Pokud by došlo k vyřazení některých výrobců ze sortimentu, budeme Vás o tom samozřejmě včas informovat, abyste měli dostatek času na vyhledání nových výrobků nebo dodatečné objednání. A pokud u nás požadovaný produkt vůbec nenajdete, neexistuje téměř nic, co bychom pro Vás nemohli obstarat. Stačí se zeptat. Nebo můžete využít náš nákupní servis.

Záruka a vrácení wt$