Záchytné vany

Ať už pro bezpečné skladování, jako záchytné zařízení v případě úniku nebo pro bezpečnou přepravu: Záchytné vany a spodní vany jsou nepostradatelné při manipulaci s kapalinami ohrožujícími vodu. Objevte u společnosti KAISER+KRAFT záchytné vany pro různé potřeby – od univerzální vany pro malé nádoby přes pozinkované spodní vany až po mobilní záchytnou vanu.

V kategorii Záchytné vany Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTpro, EUROKRAFTbasic, CEMO, asecos, Justrite, PRESSOL, hofe.

Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 238

Záchytné a spodní vany – sběr, skladování a přeprava nebezpečných kapalinAť už jde o údržbu strojů nebo o prevenci nebezpečí: Pokud jde o kapaliny škodlivé pro životní prostředí, jsou pro jejich skladování a likvidaci povinné speciální nádoby: záchytné vany. Ve všech oblastech průmyslu, strojírenství a stavebnictví, kde se používají paliva, chladicí kapaliny, maziva, oleje, laky, louhy nebo kyseliny, se používají záchytné vany nebo spodní vany různých typů.Záchytné vany pro každou potřebuVýběr správné záchytné vany závisí na různých faktorech. Proto vám nabízíme záchytné a spodní vany ve všech možných velikostech a tloušťkách a s různou kapacitou. Například pro jaké kapaliny by měla být vana vhodná? Bude uložena v regálu nebo na paletách? Chcete skladovat nebo přepravovat jednotlivé sudy, malé nádoby nebo několik velkých sudů najednou?V zásadě platí následující: Materiál záchytné vany musí být odolný vůči skladované kapalině. Pro kapaliny ohrožující vodu a hořlavé kapaliny je správnou volbou ocelová vana. Pro agresivní chemikálie, jako jsou žíravé kyseliny, jsou naopak vhodné záchytné vany z plastu nebo korozivzdorné nerezové oceli.Při výběru však není rozhodující pouze materiál od ocelového plechu přes polyethylen až po PVC. V závislosti na typu nebezpečného materiálu a skladování si můžete vybrat mezi záchytnými vanami s odtokem, na kolečkách, s patkami nebo v provedení jako regál na sudy a malé nádoby. Pokud chcete bezpečně obložit celé podlahové plochy, máte k dispozici velkoplošné spodní vany.Manipulace s nebezpečnými látkami: Koupě záchytných van a spol. u společnosti KAISER+KRAFTKromě záchytných a spodních van dostanete u společnosti KAISER+KRAFT řadu dalších produktů pro profesionální manipulaci s nebezpečnými látkami. Nabídka zahrnuje kontejnery všeho druhu, jako jsou sudy, bečky nebo nádrže, skříně na nebezpečné látky a mnoho dalšího. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně výběru záchytných van nebo jiných výrobků pro manipulaci s nebezpečnými materiály, zavolejte nám.Chcete se dozvědět více o skladování nebezpečných látek? Vše, co potřebujete vědět, si můžete přečíst v našem poradci pro skladování nebezpečných látek v souladu s předpisy. Informujte se speciálně také o skladování hořlavých látek a látek ohrožujících vodu v záchytných vanách.Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Sudy se širokým hrdlem | Kontejnery IBC | Sprchy pro výplach očí | Úklidové stroje | Nasákavé prostředky pro olej | Elektrická čerpadla | Bezpečnostní nádoby Justrite