Záchytné vany

Ať je vaším cílem bezpečné skladování, záchyt kapalin v případě úniku nebo bezpečná přeprava, záchytné vany jsou při manipulaci s nebezpečnými látkami nepostradatelné. U kaiserkraft objevíte mnoho druhů záchytných van – od van pro malé nádoby přes mobilní až po pozinkované spodní vany.

V kategorii Záchytné vany Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro, eurokraft basic, CEMO, asecos, Justrite, LaCont, PRESSOL, hofe.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 228

Záchytné vany pro skladování a přepravu nebezpečných kapalinPokud jde o kapaliny škodlivé pro životní prostředí, jsou pro jejich skladování, přepravu a likvidaci povinné tyto speciální nádoby. Ve všech oblastech průmyslu, strojírenství a stavebnictví, kde se pracuje s palivy, chladicími kapaliny, mazivy, oleji, laky, louhy nebo kyselinami, se používají různé typy záchytných van.
Jak vybrat správnou záchytnou vanu pro vaše potřebyVýběr patřičné záchytné vany závisí na mnoha faktorech. Proto vám nabízíme velké množství velikostí, tlouštěk, i objemů. Před výběrem byste měli znát odpověď na tyto otázky:
  • Pro jaké kapaliny bude vana používána?

  • Bude uložena v regálu nebo na paletách?

  • Chcete skladovat nebo přepravovat malé nádoby, jednotlivé sudy nebo několik velkých sudů najednou?V zásadě platí následující: materiál musí být odolný vůči skladované kapalině. Pro nebezpečné a hořlavé kapaliny jsou ideální ocelové vany. Pro agresivní chemikálie, jako jsou žíravé kyseliny, jsou naopak vhodné plastové záchytné vany nebo vany z korozivzdorné nerezové oceli. Pro olejové tekutiny nabízíme speciální záchytné vany na olej.Na základě způsobu skladování si můžete vybrat záchytné vany s odtokem, kolečky či patkami, záchytné vany pod sudy a jiné malé nádoby. Pokud chcete bezpečně obložit celé podlahové plochy, sáhněte po velkoplošných spodních vanách.Další produkty pro manipulaci s nebezpečnými látkamiKromě záchytných van najdete u společnosti kaiserkraft řadu dalších produktů pro bezpečnou a profesionální manipulaci s nebezpečnými látkami. Nabídka zahrnuje, mimo jiné, sudy a nádrže nebo bezpečnostní skříně a skříně na chemikálie. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně výběru našich produktů, zavolejte nám.Chcete se dozvědět více o skladování nebezpečných látek? Pak si přečtěte našeho poradce jak skladovat nebezpečné látky v souladu s předpisy.