800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Barva
Materiál
Nosnost police
Použití
 

Regály ve stavebnicovém systému

Co nesedí, to se přizpůsobí: regály ve stavebnicovém systému jsou perfektním řešením, pokud chcete regály opakovaně flexibilně přizpůsobovat novým požadavkům nebo podmínkám. Přístavba, přestavba, rozšíření, zvýšení nosnost police, zlepšení ochrany… S našimi regály ve stavebnicovém systému si svůj perfektní regál jednoduše postavíte sami.
Bylo nalezeno 17 výrobek/-ků/-ky
| | |
bez DPH
od 9.440,-
bez DPH
od 1.970,-
bez DPH
od 2.480,-
bez DPH
od 5.390,-
bez DPH
od 2.940,-
bez DPH
od 2.620,-
bez DPH
od 2.620,-
bez DPH
od 2.370,-
bez DPH
od 3.250,-
bez DPH
od 3.250,-
bez DPH
od 2.830,-
bez DPH
od 110,-
bez DPH
od 510,-
Konstrukční část kombinovaného zásuvného regálu
regálová spojka, křemenně šedá RAL 7032
bez DPH
210,-
Bylo nalezeno 17 výrobek/-ků/-ky
Regály ve stavebnicovém systému
Regály ve stavebnicovém systému představují komfortní možnost pro uskladnění nejrůznějšího materiálu a kancelářského inventáře. Regály pro montáž svépomocí přitom umožňují do značné míry přizpůsobenou instalaci regálů podle individuálních potřeb a prostorových skutečností. Zásuvné regály přesvědčují obzvláště rychlou, a přesto stabilní montáží. Jednotlivé regálové spojky, systémové součásti a díly montovaných regálů pro základní montáž přitom mohou být zakoupeny v malých velikostech balení nebo jako jednotlivé výrobky. Tímto způsobem lze regály ve stavebnicovém systému velmi efektivně a variabilně upravovat i v oblasti nákupu. Police lze díky děrované liště kdykoli přemístit výš nebo níž. Regály ve stavebnicovém systému proto mohou být libovolně přizpůsobeny novým požadavkům i při změně využití regálu. Namísto nákupu nového regálu je pak zapotřebí pouze několik hmatů. Police lze objednat také dodatečně nebo přidat další děrovanou lištu jako přístavný prvek. Regály tak lze snadno zvětšit i zmenšit. Jako nástěnný regál přitom umožňují dobrou stabilitu a vysoké maximální nosnosti police zejména ocelové regály. Plastový povlak případně nabídne dodatečnou ochranou a optický efekt.

Praktické systémy pro komfortní montáž svépomocí
Jelikož regály ve stavebnicovém systému lze při montáži příčně spojovat pomocí různých systémů, je při výběru nutné si obzvláště všímat jednotlivých vlastností, jako jsou provedení lišt, profily stojanových noh a policové traverzy. Při použití dřevěných polic nebo dřevotřískových desek může být v případě potřeby dosaženo velmi jednoduchého zmenšení šířky regálu. Pro dílnu i pro zařízení kanceláře jsou regály ve stavebnicové systému velmi pohodlným řešením, které reaguje na často se měnící potřebu zařízení. Vyberte si své požadované regály zcela jednoduše v e-shopu.
Porovnání výrobků