Rollkontejnery

Snadné přemisťování malého i velkého, lehkého, středně těžkého i velmi těžkého materiálu. Pojízdné nádoby usnadní přepravu zboží všeho druhu. Vysoké namáhání ani trvalé použití těmto univerzálním pomocníkům nevadí.

V kategorii Rollkontejnery Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro, Kongamek, eurokraft basic, ZARGES, Gmöhling, PRESTAR.

Vaše filtry
  Značka
  Typ produktu
  Trvale udržitelný rozvoj
  Výška [mm]
  Šířka [mm]
  Hloubka [mm]
  Délka [mm]
  Vlastnost
  Šířka plošiny
  Provedení rollkontejneru
  Provedení kola
  Nosnost
  Materiál
  Délka plošiny
  Cena s DPH
  Cena bez DPH
  Relevance
  Počet výrobků: 140

  Rollkontejnery – univerzální výrobky s perfektním pocitem z jízdy  V silniční dopravě je autonomní jízda před průlomem. Naproti tomu ve skladech, hotelech nebo dílnách se bude posunovat a tahat, co pomůcky vydrží. Je tedy dobře, že u nás najdete rollkontejnery, s kterými jde doprava skoro sama.  Kola v každém prostředí  Naše rollkontejnery jsou vhodné pro přepravu mnoha výrobků: stohovacích přepravek, kartonů, prádla, nářadí… Společnou mají nekomplikovanou manipulaci. A vynikající vlastnosti při pohybu. Zajišťují to kvalitní kola.  Perfektní kolo pro perfektní pocit z jízdy přitom závisí na podlahové krytině. Celopryžové provedení je ideální, když se kontejner pohybuje venku nebo musí překonat mnoho prahů. Na citlivých podlahách zajistí kola nezanechávající stopy, že po nich nezůstanou žádné nevzhledné pruhy. Po dosažení cíle zajistí funkce dvojité brzdy, že přepravka neodjede dopředu ani do strany.  A uvnitř?  Uvnitř je hodně místa, v policovém vozíku dokonce v několika úrovních. Přepravované zboží tak lze roztříděné přemístit z místa na místo. Aby cestou z vozíku nic nespadlo, jsou naše rollkontejnery vybaveny dvěma, třemi nebo čtyřmi stěnami – ocelové mřížky pro dobrý výhled na obsah nebo plné stěny pro maximální možnou ochranu. Uzamykatelné otočné dveře navíc zajišťují bezpečnost při přepravě cenných předmětů.  Kromě toho najdete u společnosti kaiserkraft skříňové vozíky pro kancelářský materiál, nářadí a laboratorní materiál, velmi lehké hliníkové rollkontejnery, logistické boxy a mnoho dalších dopravních přístrojů a vozíků. Ideální překlenutí doby, než budou Vaše klecové vozíky jednou jezdit samy. Máte ještě otázky? V tom případě nás kontaktujte!  Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:  Žlabové sklápěcí vozíky | Skládací krabice | Zvedací zařízení | Kola pro dopravní přístroje | Počítací váhy | Pomůcky pro zvedání | Kancelářské vozíky Kongamek