Smetáky, smetáčky

Máte drobky na podlaze? Spadla Vám sklenička? Nebo je ve vchodě suché listí? S pomocí košťat a smetáčků se špínou zatočíte. Vyberte si rovnou své nové koště!

V kategorii Smetáky, smetáčky Vám nabízíme výrobky následujících značek: FLORA, Vikan, eurokraft pro, eurokraft basic, Rubbermaid, Unger, Vermop.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 31

Košťata a smetáčky pro rychlý úklidKvůli troše špíny nebo u menších ploch nemusíte rovnou sahat po těžkém čisticím přístroji. Se starou dobrou kombinací koštěte a smetáčku dosáhnete ve většině případů cíle rychleji, flexibilněji a bez velkých nákladů. Vedeme široký sortiment pro každé oddělení a každé použití – i v citlivých oblastech.Podle čeho se pozná dobrý kartáč a koště?Upevnění a zpracování štětin je nejdůležitějším znakem každého dobrého zametacího koštěte – bez ohledu na to, jestli kartáče patří ke klasickému smetáčku nebo se otáčí na zametacím stroji. Přírodní materiály jako rýžová sláma se v podobě koštěte používají na dobře vybavených úklidových vozících stejně často jako plasty odolné proti povětrnostním vlivům.Důležité je pouze to, abyste materiál štětin vybírali nejen pro venkovní nebo vnitřní použití, ale také abyste jej přizpůsobili typu podlahy.Čím se vyznačují košťata a smetáčky pro potravinářský průmysl?Jedno z nejdůležitějších pravidel pro potravinářský průmysl zní: I při potřebě úklidu a sanitárních potřebách se musí v každém případě zabránit znečištění produktů, surovin a strojů.Jako košťata a smetáčky proto přicházejí v úvahu pouze modely vyrobené z hladkého polypropylenu. Tento materiál není vystaven oděru materiálu a je vhodný pro potraviny podle ES 1935/2004.Pomocí zářivých barev navíc bezpečně zajistíte, aby nedošlo k záměně zametací soupravy pro výrobní úsek A za smetáček pro výrobní úsek B.Existují nějaká základní pravidla pro uskladnění košťat a smetáčků?Běžný smeták lze bez problémů uložit spolu s gumovými rukavicemi a jemnými průmyslovými čisticími prostředky ve skříni na úklidové prostředky. Aby štětiny dlouho držely tvar, koště nejlépe zavěste nebo jej postavte nohama vzhůru do rohu.Košťata a smetáčky pro potravinářský průmysl však vždy uchovávejte odděleně od vytíracího mopu nebo vysavače. Zde se nabízejí hygienické skříně z ušlechtilé oceli.Jak se koště čistí?Také v tomto případě rozlišujeme mezi univerzálními modely a výrobky pro citlivé firemní úseky. Univerzální koště pro celoroční použití lze bez problémů opláchnout nebo také vyčistit vysokotlakým čističem trochou vodního tlaku. U jiných verzí se raději podívejte do platných technických pravidel a zohledněte požadavky na hygienu a dezinfekci.Máte další otázky k sortimentu? Kontaktujte nás!