Vytahováky hřebíků, páčidla

Kontrolované prolomení: Pomocí páčidel a vytahováků můžete vytvořit pákový efekt, který pomůže oddělit obzvláště silné spoje. Užitečné jsou také při opracovávání kamenných a dřevěných materiálů. Páčidla využijete k rychlému oddělení spoje dokonce i v případě, že materiály drží pohromadě hřebíky nebo lepidlo. Objevte páčidla a vytahováky v různých provedeních na e-shopu kaiserkraft.

V kategorii Vytahováky hřebíků, páčidla Vám nabízíme výrobky následujících značek: KS Tools.

Páčidla a vytahováky – síla díky pácePáčidla jsou všestranným nářadím, které patří do každé dílny. Při bouracích pracích, údržbě zeleně nebo opravách – tyto ruční nástroje vyvinou silný pákový efekt již při relativně malém úsilí. Díky tomu oddělíte i stabilní spoje během okamžiku.Jaké druhy páčidel existují?Páčidla se liší především tvarem svých konců. V závislosti na požadované páce a pracovním úhlu naleznete například zaoblené modely k vypáčení dlažebních kostek nebo pro práci na zdivu. Vytahovač hřebíků je nástroj, který má místo dláta drápovitou hlavu a odstraňuje šrouby nebo hřebíky z pevného ukotvení.Klasické páčidlo se zahnutým nebo rovným břitem optimalizuje pákovou sílu v poměru ke své délce. Pro všestranné použití ve stísněných prostorech si můžete objednat variabilní nářadí s kloubem a rolovací hlavou. Optimálního pákového efektu dosáhnete s páčidly s kulatým nebo mnohoúhelníkovým profilem – ta lze totiž uchopit obzvlášť pevně.K čemu je páčidlo vhodné?Hřebíky nebo šrouby můžete z různých povrchů odstranit pomocí kleští. Pokud však použijete páčidlo, ušetříte čas, námahu i energii. To platí zejména v případě, že je obtížné oddělit spojovací prvek od podkladu. Použití páčidla navíc snižuje riziko zlomení křehkých nebo poškozených hřebíků a šroubů.Pomocí hlavy kleští vyvíjejte bodový tlak na hlavu šroubu a současně je pevně podložte páčidlem. To vám umožní vytáhnout hřebík nebo šroub z podkladu rovnoměrně a jemně rozložit sílu.Jak se používá páčidlo?Při použití páčidla dávkujte sílu. To také znamená, že byste měli co nejpřesněji odhadnout odpor. Zabráníte tak odlétávání vylomených prvků. Pohyblivé plochy byste měli upevnit svěráky nebo jiným příslušenstvím.Hledáte další vybavení pro průmyslové potřeby? Pak si prohlédněte naši širokou nabídku. Máte-li jakékoli dotazy týkající se páčidel, nářadí s kravskou nohou apod., jednoduše nás kontaktujte. Náš servisní tým vám rád poradí osobně.
Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Ohýbací nástroje | Pneumatické nářadí | Kladiva | Sekáče | Bity | Momentové klíče