800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Délka
Zatížitelnost
 

Vázací popruhy, upínací popruhy

Pro profesionální zajištění při přepravě velkých nákladů doporučujeme stahovací popruhy a upínací popruhy. Materiály – polyester a ocel – se vyznačují omezenou roztažností a odolností proti stárnutí a slibují Vám tedy dlouhou životnost výrobků. Používejte k zajištění nákladů stahovací a upínací popruhy!
Bylo nalezeno 15 výrobek/-ků/-ky
| | |
Pfeifer - Vázací popruh
univerzální kování po kotevní lišty 1826, max. nosnost 750 kg
bez DPH
480,-
Vázací popruh
standardní ráčna, max. tažná síla 2000 kg, bal.j. 2 ks
bez DPH
od 620,-
Vázací popruh
standardní ráčna, max. tažná síla 5000 kg, bal.j. 2 ks
bez DPH
od 860,-
Vázací popruh
standardní ráčna, max. nosnost 500 kg, bal.j. 2 ks
bez DPH
od 350,-
Vázací popruh
standardní ráčna se špičatým hákem, max. nosnost 500 kg, bal.j. 2 ks
bez DPH
od 590,-
Vázací popruh
standardní ráčna se špičatým hákem, max. nosnost 2000 kg, bal.j. 2 ks
bez DPH
od 760,-
Vázací popruh
standardní ráčna se špičatým hákem, max. nosnost 5000 kg, bal.j. 2 ks
bez DPH
od 1.160,-
Vázací popruh
ráčna s dlouhou pákou a špičatým hákem, max. tažná síla 5000 kg, bal.j. 2 ks
bez DPH
od 1.590,-
Vázací popruh
standardní ráčna a karabinový hák, max. tažná síla 500 kg, bal.j. 2 ks
bez DPH
od 680,-
Vázací popruh
standardní ráčna s karabinovým hákem, max. nosnost 2000 kg, bal.j. 2 ks
bez DPH
od 890,-
Vázací popruh
standardní ráčna s karabinovým hákem, max. nosnost 5000 kg, bal.j. 2 ks
bez DPH
od 1.490,-
Vázací popruh
upínací zámek, max. nosnost 500 kg, bal.j. 10 ks
bez DPH
od 1.090,-
Vázací popruh pro bočnice
zatížitelnost 1000 kg
bez DPH
1.920,-
Pryžový upínací popruh KRANE
černá / červená, bal.j. 2 ks
bez DPH
370,-
Nové
Vázací popruh s tlačnou ráčnou
pro kombinovanou vázací lištu, bal.j. 2 ks
bez DPH
od 490,-
Bylo nalezeno 15 výrobek/-ků/-ky

Stahovací popruhy a upínací popruhy pro bezpečnou přepravuPoužívání pásů je povinné nejen pro lidi. Protože kdo svůj přepravovaný náklad dostatečně nezajistí, riskuje, že se náklad v příští zatáčce překlopí nebo se bude pohybovat napříč ložnou plochou. V nejhorším případě tak dochází k nehodám. U společnosti KAISER+KRAFT dostanete stahovací popruhy a sítě pro přepravu nákladu, které odolají i velkým silám.Způsob použití stahovacích popruhů, resp. upínacích popruhůPomocí stahovacích popruhů, popřípadě upínacích popruhů připevníte svůj náklad, aby zůstal tam, kam patří. K dispozici je několik metod. Obzvlášť oblíbené je spodní stažení. Přitom upnete stahovací popruh přes náklad a připevníte jej na obou stranách ložné plochy. Pomocí ráčny na popruhu zajistíte dostatečné upnutí, které tlačí přepravovaný náklad dolů a zabraňuje jeho sklouzávání. Ještě lepšího výsledku dosáhnete prostřednictvím dodatečného použití protiskluzové rohože.Pokud jsou na přepravovaném nákladu k dispozici vázací body, můžete se rozhodnout pro diagonální nebo šikmé stažení. V obou případech připevníte popruh přímo na náklad a na ložnou plochu. Počet stahovacích popruhů, které je třeba použít, závisí na několika faktorech: hmotnost nákladu, jeho rozměry a vlastnosti ložného prostoru. Hlavní roli hraje také nosnost upínacích popruhů. V případě pochybností platí, že je lepší použít o popruh více než o popruh méně.Druhy uzávěrů stahovacích popruhůStahovací popruhy jsou k dostání s různými druhy uzávěrů.  • Upínací zámek: Zde lze pás jedním směrem protáhnout zámkem, při pohybu druhým směrem se pak popruh zablokuje.

  • Ráčna: Když stlačujete páku ráčny směrem dolů, upínáte popruh. Tímto způsobem lze již s ráčnami s krátkou pákou dosáhnout pozoruhodných napínacích sil. Ještě více to platí pro ráčny s dlouhou pákou.


Připevnění upínacích popruhů k bočnici nebo ložné ploše usnadňují koncová kování se špičatým nebo karabinovým hákem.Životnost stahovacích popruhůKvalitní stahovací popruhy mají dlouhou životnost, pokud jsou chráněny před poškozením. Toho se dosáhne například použitím ochrany hran. Protože i navzdory vší obezřetnosti může dojít k nehodě, předepisuje zákon každoroční kontrolu upínacích popruhů znalcem. Pokud jsou při ní objeveny trhliny, deformace nebo jiná poškození, je třeba popruh vyměnit za nový.Totéž platí, pokud chybí označovací etiketa nebo již není čitelná. V opačném případě riskujete v případě policejní kontroly citelné pokuty.Další možnosti upevnění přepravovaného nákladuNamísto popruhu můžete použít také síť. Naše sítě pro přepravu nákladu s integrovanými rychloupínáky lze jednoduše připevnit. Představují praktické řešení pro případ, kdy přepravujete více zboží na paletě a chcete zabránit tomu, aby se během jízdy uvolnily drobné součásti.Máte ještě otázky ke stahovacím popruhům a sítím pro přepravu nákladu? Kontaktujte nás. Rádi Vám zodpovíme otázky ohledně zajištění nákladu, ale také ohledně zvedacích přístrojů, vázacích řetězů, zvedacích pásů a jiných výrobků pro bezproblémovou práci.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků