Dělicí stěny, prvky pro rozdělení prostoru

Objevte nejekonomičtější řešení pro flexibilní úpravu prostoru a pracoviště: dělicí stěny a prvky pro rozdělení prostoru. Rychlá instalace a přestavba, jednotlivé stěny v okamžiku vytvoří soukromí; rušivý hluk bude znatelně potlačen, lepší koncentrace bude efektivně podpořena.

V kategorii Dělicí stěny, prvky pro rozdělení prostoru Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro, eurokraft basic, magnetoplan, ANKE.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 156

Dělicí stěny a prvky pro rozdělení prostoru pro zachování soukromíUž jste někdy zkoušeli vést ve velkoprostorové kanceláři klidný rozhovor se zákazníkem? Nebo se soustředit za stálého vyzvánění telefonů? Pak víte, proč jsou dělicí stěny a prvky pro rozdělení prostoru jedním z nejdůležitějších a nejinteligentnějších řešení pro moderní vybavení kanceláře. Také v oblasti dílny a průmyslu přinášejí naše flexibilní dělicí stěny větší klid a řád.Co dokážou dělicí stěny a prvky pro rozdělení prostoru ve firmě?Naše dělicí stěny a prvky pro rozdělení prostoru v oblasti výrobků Kancelář přenášejí koncepci našich systémů pro rozdělení prostoru pro velké skladové a výrobní haly na správní budovy. Otevírají vám možnost přizpůsobit otevřený půdorys vašim prostorovým a organizačním potřebám a současně vyrovnávají nevýhody otevřených struktur prostoru:  • Nedostatek soukromí – například ve velkoprostorové kanceláři – je omezen pomocí neprůhledných dělicích stěn absorbujících hluk.

  • Stylové systémy přestavných stěn a paravánů opticky rozdělují prostor a zklidňují jej, aniž by omezovaly otevřenost koncepce plánování.

  • Prezentační stěny nabízejí vyčleněnou plochu pro prezentaci firmy – například na veletrzích.

  • Mění-li se požadavky na místo a složení týmů podle jednotlivých projektů, dokážou dělicí stěny vytvořit pracovní zóny, aniž by se nejprve musel hledat prostor.


Dělicí stěny jsou moderní odpovědí na měnící se pracovní svět. Díky nim budete vždy flexibilní v plánování a několika pohyby budete moci oddělit určitou pracovní oblast a rozšířit ji nebo zmenšit pomocí vhodného kancelářského nábytku.Kromě toho vytvoříte přiměřený kompromis mezi klidným pracovním prostředím a úzkou týmovou prací a splníte důležité požadavky na bezpečnost a ochranu zdraví při práci s ohledem na zatížení hlukem.Jaké dělicí stěny jsou k dispozici a k čemu se hodí jednotlivé modely?V každém případě se vyplácí vybírat náš sortiment dělicích stěn a prvků pro rozdělení prostoru podle určitých kritérií:  • (Satinované) sklo pro přestavné stěny vytváří ideální kombinaci vysoké reprezentativnosti, vyšší míry soukromí a koncepce otevřeného prostoru.

  • Systém dělicích stěn na ochranu proti hluku Premium jsou nepostradatelné zejména v kancelářích, kde se hodně mluví. Patří k nim například call centra, redakce nebo kanceláře pro jednání se zákazníky.

  • Paravány s látkovým potahem nebo jiné dělicí stěny s neprůhlednými potahy mohou například skrýt nevzhledné odkládací plochy v kanceláři nebo také zakrýt dočasný skladovací prostor na veletržním stánku.

  • Jednotlivé protihlukové prvky pro přímé použití na psacím stole zajišťují menší rámus (při telefonování), ale umožňují intenzivní komunikaci s pracovníkem, který sedí vedle. To je nepostradatelné při spolupráci na projektech.

  • Prezentační stěny představují současně prvky pro oddělení prostoru a plochu pro prezentaci firmy. Používají se jak na veletrzích, tak i jako informační a připomínkové tabule v kanceláři.


Ještě jeden tip: mnoho z našich dělicích stěn lze individuálně spojit do zdařilé koncepce uspořádání prostoru. A to bez použití nářadí. Na co byste přitom měli dát pozor, to se na příkladech dozvíte v našem Nákupním poradci k pokynům pro plánování pro dělicí stěny Connect.Existuje něco také pro citlivé pracovní oblasti jako čisté prostory nebo dílnu?Nejen pro kancelář, ale také pro použití v dílně a průmyslu představují moderní řešení přestavné stěny. Tyto varianty však musí splňovat vyšší požadavky na povrchovou úpravu, pevnost a absorpci hluku.Máte zde různé možnosti a můžete si zvolit průmyslové dělicí stěny z robustního plechu se speciální protihlukovou deskou. Toto řešení je velmi vhodné pro oddělení jednotlivých úseků dílny za účelem ochrany proti hluku. Pokud chcete flexibilně zařídit halovou kancelář, máme pro vás i zde v nabídce vhodné systémy dělicích stěn.Pokud jsou vaše požadavky ještě individuálnější nebo pokud potřebujete řešení pro citlivé oblasti jako čisté prostory, doporučujeme vám kontaktovat náš servis. Vyplatí se to také v případě, když máte otázky k našemu sortimentu. I pokud chcete vědět, jak lze ve vaší firmě dosáhnout flexibilního uspořádání pomocí dělicích stěn, židlí a stolů, máme pro vás připravenou odpověď.