Prostorové systémy

Systémy pro oddělování prostoru umožňují vytvořit místnost v místnosti. Může se jednat například o malou kancelář ve výrobní hale, čistý prostor v autoservisu nebo o kontejner pro krátkodobé skladování ve venkovním prostoru. Vše je možné a potřebné výrobky naleznete zde.

Vytváření nových pracovišť pomocí systémů pro rozdělení prostoruKaždá skladová nebo výrobní hala má k dispozici více užitného prostoru, než by se dalo odhadovat podle čtverečních metrů v půdorysu. A to jak v horizontálním, tak i ve vertikálním směru. S našimi systémy pro rozdělení prostoru a díky dlouholetým zkušenostem našich zaměstnanců vytvoříte kancelářské a skladovací plochy tam, kde jste s nimi předtím nepočítali. Systémy pro rozdělení prostoru Vám navíc nabízejí flexibilitu, abyste byli připraveni i na budoucí potřebu prostoru.Jaké výhody nabízejí systémy pro rozdělení prostoru?Jednou z největších výhod našich systémů pro rozdělení prostoru je možnost vytvářet nové plochy, aniž byste zasahovali do podstaty stavby – resp. aniž byste navždy byli vázáni uspořádáním prostoru. Nabízíme tak například systémy dělicích stěn a halové kanceláře, které můžete flexibilně rozšiřovat a přemisťovat. Bez dlouhých časů stavby a prostojů.Z toho vyplývá výhoda číslo dva: systémy pro rozdělení prostoru vzájemně oddělí výrobní, kancelářské a skladovací plochy, aniž by jednotky musely ležet daleko od sebe. Tím minimalizujete cesty pro zaměstnance, usnadníte komunikaci a zefektivníte organizaci procesů.Tato kombinace blízkosti a oddělení funguje i pro speciální potřeby. V našem projektu „Kancelářské plochy ve skladové hale'' Vám ukážeme, jak jsme do výrobního provozu integrovali laboratoř, aniž bychom museli znovu stavět – se zohledněním všech podmínek, které jsou pro toto citlivé pracovní prostředí důležité.Jaké systémy pro rozdělení prostoru jsou k dispozici a jak je mohu smysluplně použít?U společnosti kaiserkraft nabízíme nejrůznější systémy pro rozdělení prostoru pro různé potřeby. A přitom se řídíme zcela podle Vašich individuálních požadavků.Pokud chcete ve Vaší hale například nainstalovat skladové plošiny, najdete u nás výrobky na míru, které s Vámi naši zaměstnanci naplánují a následně realizují.  • Skladové plošiny jsou správnou volbou vždy tehdy, když chcete jinak nevyužitý prostor ve vertikále vybavit kancelářemi a přídavnými plochami.

  • Výhoda: zaměstnanec v kanceláři má přehled o výrobní ploše a může tak rychle a efektivně rozhodovat, zasahovat do procesů nebo uzavírat dohody.


Pro instalaci některých našich systémů dělicích stěn a halových kanceláří ani nepotřebujete naši praktickou podporu. Díky jednoduchému systému pero a drážka tak můžete halovou kancelář v úrovni podlahy zřídit za zhruba šest hodin. Co se týká oken, dveří a rozdělení přitom máte díky výběru chytrých modulů možnost volby.Tyto systémy dělicích stěn, resp. halové kanceláře se používají i mimo výrobní haly: jako vrátnice, jako skladovací prostor, jako rozdělení stěn ve velkoprostorové kanceláři.Pásové závěsy oddělují pracovní oblasti, a přesto jsou prostupné. Zadržují především prach, nečistoty a povětrnostní vlivy, ale lze jimi snadno projít nebo projet. Navíc snižují náklady na energii. Proto se výborně hodí jako ochrana před vjezdy, resp. bránami.Co je nutné mít na paměti při instalaci systémů pro rozdělení prostoru?V zásadě platí: čím větší je plocha vytvářená s použitím systémů pro rozdělení prostoru a/nebo čím širší je tato plocha ve vertikále, tím důležitější je, aby Vás naši odborníci doprovázeli přímo na místě.Naši zaměstnanci si před vytvořením projektu například prohlédnou, jestli jsou Vaše podlahy dimenzovány pro zatížení skladovou plošinou a jestli lze Vaši představu o novém prostoru realizovat také z hlediska statiky.Na základě toho budou vytvořeny plány na míru a zorganizována instalace. Důležitou roli zde samozřejmě hrají také pracovněprávní předpisy a otázky bezpečnosti.Jinými slovy: Vy nám sdělíte své potřeby a my se spolu s Vámi postaráme o celý Váš projekt.Jak Vám ještě můžeme pomoci?Náš plánovací servis CAD je prvním místem setkání pro Vaše velké projekty a systémy pro rozdělení prostoru. Na základě našich dlouholetých zkušeností a intenzivní spolupráce s dlouholetými partnery pro Vás můžeme realizovat také mimořádné a maximálně individuální projekty. Jednoduše nás oslovte.Pokud si menší projekty chcete vytvořit sami, doporučujeme Vám nejprve se podívat na následující příručky:

A jako vždy platí: v případě dotazů nebo přání je Vám náš tým kaiserkraft kdykoliv osobně k dispozici.