Stohovací židle, konferenční židle

Konferenční židle by měly být nejen pohodlné, ale také ergonomické. Atraktivní design pak vaše jednání posune na nové úrovně. Vyberte si z konferenčních židlí značek Topstar, Dauphin a interstuhl.

V kategorii Stohovací židle, konferenční židle Vám nabízíme výrobky následujících značek: Topstar, MAYER, EUROKRAFTpro, Dauphin, EUROKRAFTbasic, interstuhl, TrendOffice.

Značka
Typ produktu
Výška sedáku
Relevance
Počet výrobků: 104

Tajná zbraň pro úspěšná jednání? Pohodlné konferenční židle.Pokud se zaměstnanci či klienti stále ošívají a většinu kapacity jim zabírá rozhodnutí, jak si konečně udělat pohodlí, moc toho na poradě nezařídí. Tento problém má však snadné řešení. Stačí si vybrat pohodlné a praktické jednací židle od společnosti KAISER+KRAFT.Proč je důležité, aby se účastníkům konference dobře sedělo?Důležitost ergonomického a pohodlného sezení u psacího stolu dnes už nikdo nezpochybňuje. Pohodlí je však stejně důležité i během schůzek a konferencí. Pokud se posluchačům bude sedět nepohodlně, jejich soustředění připadne více tomuto bezprostřednímu problému, než probíhající poradě či přednášce, což se odrazí i na výsledcích. U konferenčního stolu by se účastníci měli cítit skutečně pohodlně. Jen tak dosáhnete požadovaného cíle.Jak správně vybrat konferenční židle?Naše nabídka sahá od výjimečně kvalitních křesel pro návštěvy do reprezentativní konferenční místnosti až po obzvlášť prostorově efektivní, stohovatelné židle pro flexibilní použití v sálech nebo v seminárních místnostech.Jaké konferenční židle jsou ideální právě pro vás záleží především na jejich účelu, ale také na tom, jak dlouho a jak často je využíváte. Kromě toho je také samozřejmě důležité zvážit prostředí, ve kterém budete židle používat.Rádi Vám s výběrem pomůžeme a navíc jsme sestavili stránku s tipy pro správnou prezentaci, na které najdete také tipy pro přednášky.