Plošinové žebříky, podestové žebříky

Plošinové žebříky a podestové žebříky umožňují bezpečnou práci ve výškách: Jejich plošiny a podstavce poskytují pohodlí a stabilitu, protiskluzové nohy a schůdky zajišťují bezpečný výstup a sestup. Od jednostranných nebo oboustranných žebříků s podestou až po výškově nastavitelné žebříky s plošinou – objevte nyní nabídku společnosti kaiserkraft!

V kategorii Plošinové žebříky, podestové žebříky Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro, MUNK, KRAUSE, HYMER, ZARGES.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 42

Plošinové žebříky a podestové žebříky pro bezpečnou práci ve výškáchOsoby, které stojí na žebříku s materiálem a nářadím, mají na plošinových žebřících a žebřících s podestou bezpečnou oporu. Výběr modelů je rozmanitý – od oboustranných schodových žebříků až po výškově nastavitelné žebříky s podestou a pojízdné plošinové žebříky.Univerzální, mobilní a bezpečné – plošinové žebříky v mnoha provedeníchDostatek prostoru, pevný úchop a ochranné zábradlí: Pro složité montážní práce jsou stabilní žebříky s plošinou nebo podestou nepostradatelné. Díky tomu máte volné ruce pro práci a můžete provádět i složité úkony bez obav z pádu ze žebříku.Své plošinové žebříky a podestové žebříky vždy vybírejte podle zamýšleného účelu použití. V závislosti na pracovní výšce může být správnou volbou plošinový žebřík s jedním nebo dvěma stupni nebo také provedení vysoké několik metrů. Můžete si také vybrat mezi jednostrannými a oboustrannými plošinovými žebříky nebo zvolit skládací modely. Protože se žebříky často používají na měnících se místech, je mnoho našich plošinových žebříků vyrobeno z lehkého hliníku a vybaveno koly. Pro venkovní použití ve větru a v nepříznivém počasí doporučujeme pozinkované plošinové žebříky.Plošinové žebříky, podestové žebříky a dalšíVedle plošinových žebříků a žebříků s podestou Vám u společnosti kaiserkraft nabízíme velký výběr dalších žebříků a lešení – od opěrných žebříků a dvojitých žebříků přes víceúčelové žebříky až po schůdky. Dodatečnou bezpečnost zajišťují protiskluzové nášlapné plochy.Potřebujete poradit s výběrem plošinových žebříků? V našem poradci pro správný výběr velikosti žebříku najdete užitečné tipy. Abyste mohli po zakoupení nového plošinového žebříku vždy bezpečně pracovat, můžete si také přečíst naše doporučení pro bezpečnou manipulaci s žebříky šetrnou k vašim zádům .Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Žebříky se stupni | Žebříky s příčlemi | Schůdkové žebříky | Příčníky | Zábradlí | Teleskopické nakladače | Schůdky Twinco | Dvojité žebříky KRAUSE