800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
 

Pásové závěsy

Pásové závěsy jsou ideální pro ochranu strojů nebo k rozdělení hal. Mohou být rovněž použity jako cenově výhodná varianta pro zakrytí velkých průjezdů v halách. Jednotlivé pásy prostor uzavřou a odhrnou se pouze na šířku projíždějícího vozidla. Praktické a cenově výhodné řešení!


Pásové závěsy se vyrábějí na míru na základě objednávky. Pro přesný a správný příjem objednávky nás prosím kontaktujte.

Bylo nalezeno 5 výrobek/-ků/-ky
| | |
QUIPO - Pásový závěs, cena/m²
šířka x tloušťka 300 x 3 mm
bez DPH
od 1.260,-
od1.260,- /
QUIPO - Pásový závěs, cena/m²
šířka x tloušťka 200 x 2 mm
bez DPH
od 1.190,-
od1.190,- /
QUIPO - Pásový závěs, cena/m²
šířka x tloušťka 400 x 4 mm
bez DPH
od 1.470,-
od1.470,- /
QUIPO - Pásový závěs, cena/m²
šířka x tloušťka 300 x 2 mm
bez DPH
od 990,-
od990,- /
bez DPH
od 3.590,-
od71,80 / m
Bylo nalezeno 5 výrobek/-ků/-ky
Pásové závěsy, transparentní ochrana

Pásové závěsy se skládají z transparentních plastových pásů se zaoblenými hranami a umožňují díky tomu průchod bez nebezpečí poranění. Každý pás z PVC se upevňuje samostatně ke speciální liště. Jednotlivé pásy lze proto rovněž bez problémů vyměnit. V našem e-shopu obdržíte náhradní pásy v cenově výhodných rolích po 50 m a poškozené plastové pásy tak můžete velmi jednoduše vyměnit. V závislosti na stupni překrytí jednotlivých pásů nabízejí pásové závěsy ochranu před nečistotou, chladem, prachovými částicemi a hlukem. Vyberte si ve všestranné nabídce e-shopu svůj individuální pásový závěs - otočnou nebo pevnou variantu nebo jako model posuvný do strany. Pásové závěsy mohou být nainstalovány před nebo pod dveřním překladem a jsou k dispozici ve výšce 2000 až 5000 mm. Dodává se kompletní potřebná délka lišty a boční koncový doraz s praktickou svěrací pružinou. Při objednávce prosím dávejte pozor na potřebné místo na straně.Pásové závěsy pro výrobní prostory a chladírny

Pásové závěsy jsou ideálním oddělením výrobních prostor, jednotlivých oblastí ve výrobních halách nebo i chladíren a vytápěných prostor. Sestávají z plastových pásů, které jsou buď transparentní nebo barevné. Plastové pásy lze jako lamelový závěs z PVC nainstalovat před vstupy a otvory v místnosti. Pásové závěsy jsou současně vhodné pro vytvoření kompletních systémů pro rozdělení prostoru, protože se upevňují v horní i dolní části a mohou tak vytvořit pevný dělicí prvek v hale. Oblasti použití závěsů z PVC pásů jsou rozmanité. Stejně jako závěs umožňují bezpřekážkový průchod nebo průjezd dopravních prostředků, jako jsou vysokozdvižné vozíky. Ihned po průchodu se lamely automaticky opět uzavřou a ochrání vnitřní prostor před vnikajícím chladem nebo prachovými částicemi. Pásové závěsy jsou proto oblíbené i v oblastech, kde se pracuje s citlivými materiály. Oddělují například lakovny, ale rovněž chrání zaměstnance před možnými škodlivými látkami, které my mohly unikat z oddělené oblasti. Pásové závěsy tak nabízejí praktické řešení a alternativu k montáži pevných dělicích stěn.

Porovnání výrobků