Skříňové vozíky, manipulační vozíky

Praktické řešení pro přepravu: vozíky jsou nepostradatelnou součástí provozní logistiky. Umožňují snadnou přepravu malého až středně velkého zboží. Od skříňového vozíku s drátěným košem přes uzamykatelné vozíky až po vozíky na balíky se sklopnou podélnou stěnou: u kaiserkraft vám nabízíme celou řadu variant.

V kategorii Skříňové vozíky, manipulační vozíky Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro, Gmöhling, ZARGES, HelgeNyberg, eurokraft basic, Kongamek, PRESTAR.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 166

Vozíky: praktičtí pomocníci při skladování a přepravěMobilní nosiče nákladu zjednoduší logistiku ve vaší firmě. S vozíkem totiž můžete přepravit zboží z bodu A do bodu B bez větší námahy. V našem e-shopu máme k dispozici různé modely. Určitě tak najdete ty správné pomocníky pro vaši firmu.Vozík s bočními mřížkami podporuje efektivní nakládku nákladních vozidel a zjednodušuje tok materiálu. S vozíkem na balíky můžete naopak přepravovat menší zboží v rámci firmy. V uzamykatelném skříňovém vozíku lze snadno přemístit materiál nebo nářadí na požadované místo použití a zároveň je bezpečně uskladnit.Vozíky pro různé účelyPři výběru vozíku jsou důležitými kritérii ložná plocha, materiál a nosnost. Ukážeme vám různé typy skříňových vozíků a vozíků na balíky a i to, pro jaké účely jsou vhodné.  • Hliníkové skříňové vozíky: Jsou odolné proti korozi, bez zápachu a snadno se čistí. Tyto modely s dlouhou životností jsou také mimořádně lehké a mají kapacitu až 1050 litrů – pro efektivní přepravu zboží.

  • Vozíky s elektrickým pohonem: Jsou vhodné pro přepravu těžších předmětů. Díky ergonomicky tvarovaným rukojetím a snadnému ovládání jejich obsluha neunavuje.

  • Vozíky na balíky: Speciální vozíky do skladu jsou vhodné pro malé i velké balíky. U mnoha modelů jsou obě podélné stěny odnímatelné. To usnadňuje nakládání a vykládání. Díky pevně přivařeným manipulačním rukojetím a otočným a pevným kolům lze s vozíkem na balíky pohodlně manévrovat.

  • Uzamykatelné vozíky: Se stěnami z MDF desek jsou vhodné pro likvidaci zboží. Díky uzamykatelnému víku můžete tyto skříňové vozíky použít také k bezpečnému dočasnému skladování – praktický doplněk skladového vybavení.


Ať už se jedná o skříňový vozík s velkou kapacitou, nebo uzamykatelný vozík, všechny modely v našem e-shopu jsou vybaveny dopravními koly odolnými proti oděru. To znamená, že se i při velkém zatížení pohybují hladce a beze stop.Máte dotazy k našim vozíkům nebo chcete poradit? Stačí nás kontaktovat. Náš přátelský servisní tým vám rád pomůže s výběrem.
Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Najížděcí klíny | Hliníkové bedny | Ruční zdvižné vozíky | Teleskopické nakladače | Rudly | Nalepovací etikety