Zvedací mechanizmy, zajištění nákladu

Zvedejte se zvedacími zařízeními jako profesionál – šetrně ke svému zdraví a bez vynaložení síly. Zde v e-shopu najdete vedle zvedacích pásů, řetězových kladkostrojů a jeřábových koček také výrobky pro profesionální zajištění nákladu, jako lanové navijáky, stahovací a upínací popruhy.

Zvedací technika a zajištění nákladu – vázací prostředky, stahovací popruhy a víceAť jde o kontejner nebo ocelový nosník, když chcete zvedat těžké předměty, je správný vázací prostředek polovinou úspěchu. Proto u společnosti kaiserkraft najdete velký výběr vázacích řetězů, zvedacích pásů a kruhových smyček a také lanové navijáky, magnety pro zvedání břemen, nosné svorky a mnoho dalšího. Ale jaké zvedací prostředky jsou pro Vás ty pravé a jak úspěšně zajistíte těžké náklady pro přepravu?Rozhodující kritéria pro výběr zvedacích prostředků pro bezpečné a úspěšné zvedáníSprávný výběr vázacích prostředků zajišťuje bezproblémové pracovní postupy ve skladu nebo ve výrobě a zabraňuje následným pádům. Před nákupem si položte následující otázky: • Je vázací prostředek vhodný pro bezpečné připevnění k příslušným předmětům?

 • Je nosnost dostatečná?

 • Jakým zvláštním zatížením musí vázací prostředek odolat, například vysokým teplotám, nárazům nebo silnému větru?

 • Splňuje vázací prostředek všechny platné normy a předpisy?


Mějte na paměti, že některé vlastnosti vázacích prostředků se mění v závislosti na venkovních podmínkách. Například nosnost řetězů klesá s vysokým úhlem sklonu. Totéž platí pro vysoké teploty. A pokud chcete nakládat kontejner v přístavu, musí řetěz nebo pás odolat také silnému větru. Důležité informace o těchto faktorech najdete v našich popisech výrobků. Nejste si jistí? Kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme zajistit maximální bezpečnost.Řetěz nebo pás?Obojí má své výhody. Vázací řetězy jsou silné výrobky s vysokou nosností a robustností. S tím nedokáží zvedací pásy a kruhové smyčky zcela držet krok. Zato však umožňují flexibilní použití, nepotřebují vázací bod a chrání citlivé zboží, protože je lze jednoduše ovázat kolem břemena.Co to znamená pro výběr? Pokud chcete zvedat předměty s velmi vysokou hmotností a/nebo v extrémních podmínkách, rozhodněte se pro řetěz. Pokud kladete zvláštní důraz na flexibilitu a šetrnou manipulaci, doporučujeme zvedací pásy a kruhové smyčky.Zajištění těžkých břemen při přepravěPokud jste těžké zboží úspěšně naložili na nákladní vozidlo, měli byste zajistit, aby zůstalo na místě i v úzkých zatáčkách. To se Vám nejlépe podaří s našimi stahovacími popruhy a sítěmi pro přepravu nákladu. Dostanete je s různou tažnou sílou a s ráčnou s dlouhou pákou nebo ráčnou s krátkou pákou. S jejich pomocí a s pomocí správné techniky zajistíte pevné držení v každé situaci.Další sortiment společnosti kaiserkraftHledáte možnosti, jak zajistit náklady, zvedat ocelové nosníky bez vázacího bodu nebo přitáhnout těžké předměty? Objevte náš velký výběr pomůcek pro zvedání, tahání a přepravu: • Lanové navijáky

 • Zvedací magnety

 • Navijáky

 • Svorky na nosníky, svorky na plech a šetrné svorky

 • Pružinové, pákové a elektrické kladkostroje

 • Kladkostroje s čelními koly

 • Stahovací popruhy a sítě pro přepravu nákladu

 • Zvedací magnety

 • Nosné popruhy

 • Podavače

 • Závěsné háky


Chybí Vám teď jeřáb? U nás ho dostanete také, ve stacionárním nebo mobilním provedení a jako otočný, sloupový, dílenský nebo portálový jeřáb. Totéž platí pro vidlicové zdvižné vozíky, minilifty, stohovače a mnoho dalších zvedacích přístrojů.Chcete ještě přesnější informace?Žádný problém. Zaměstnanci našeho zákaznického servisu rádi odpoví na Vaše dotazy ohledně zvedacích přístrojů nebo všech jiných výrobků z našeho sortimentu. Na přání Vám pomůžeme i s výběrem. Tak bude Vaše zvedání v každé situaci úspěšné.