Dezinfekční prostředky

Buďme upřímní: I když je nachlazení zpočátku ještě mírné, může se každý člověk rychle stát skutečným rájem bakterií. Jak dobře, že existují profesionální dezinfekční prostředky – abyste mohli chránit sebe i své zaměstnance. Nakupte si zásoby profesionálních dezinfekčních prostředků pro firmy a kanceláře již nyní!

V kategorii Dezinfekční prostředky Vám nabízíme výrobky následujících značek: VAR, CWS, Bio-Circle, eurokraft pro.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 16

Dezinfekční prostředky: Výrobky pro firmyPřestože se zdá, že Covid-19 již překonal svůj vrchol, zůstává hygiena pro každou firmu důležitým tématem. Každý už ví, že dezinfekční prostředky na ruce a dezinfekční prostředky na plochy jsou mocnou zbraní proti nemocem. Proto zůstávají dávkovače dezinfekčních prostředků apod. ústředním prvkem vybavení každého provozu.
Proč jsou dezinfekční prostředky na pracovišti důležité?Jen na klávesnici je asi 400krát více bakterií než na veřejných záchodcích. Kromě toho se 80 procent všech typických onemocnění přenáší rukama.Pandemie nás naučila, že důkladné mytí rukou a používání dezinfekčních prostředků na ruce výrazně snižuje riziko přenosu a infekce. Pandemie také zajistila, že pravidelná dezinfekce se pro nás stala přirozenou součástí života. Pokud tato hygienická opatření v kanceláři a provozu podpoříte dezinfekčními prostředky, hygienickými stanicemi a dávkovači dezinfekčních prostředků,  • snížíte provozní výpadky z důvodu vysoké nemocnosti,

  • zvýšíte pocit bezpečí a pohody zaměstnanců i při kontaktu se zákazníky,

  • optimalizujete celkovou hygienu v provozu,

  • povzbudíte zákazníky a návštěvníky ke spoluúčasti.Které dezinfekční prostředky pro firmy jsou nejlepší pro jakou oblast?Vaše vybavení umývárny pro provoz bez bakterií se skládá z dezinfekčních prostředků na ruce a dezinfekčních prostředků na plochy. Pro snadnou dezinfekci rukou vybavte prostory pro zákazníky a kanceláře stylovými dávkovacími sloupky. Ve výrobních prostorách nebo provozech s velkým pohybem zákazníků jsou vhodné hygienické stanice s dalším prostorem pro jednorázové rukavice, papírové ručníky apod.Každý, kdo si často dezinfikuje ruce – ať už z důvodu osobní bezpečnosti nebo kvůli provozním a zákonným předpisům – je vděčný za dezinfekční prostředky na ruce s hydratačními vlastnostmi. Zde se hodí zejména dezinfekční pěna na ruce. Pečující pěny a gely na ruce však často působí virucidně pouze v omezené míře. Naproti tomu antiseptické dezinfekční prostředky jsou účinné proti virům všeho druhu. Jejich tekuté složení zajišťuje optimální distribuci při stlačení dávkovače a také vynikající účinnost při vtírání do dlaní. Kromě dezinfekčního prostředku dopřejte personálu, který s těmito prostředky často přichází do styku, pečující emulze nebo krémy.Dezinfekční prostředky na plochy pro psací stůl, klávesnice a další pracovní plochy by měly být vždy snadno dostupné a odebíratelné. Přímo u dávkovače by měly být umístěny také papírové ručníky. Aby nedocházelo k záměně dezinfekce na ruce a dezinfekce na plochy, je dobré dávkovač vhodně označit.O větší hygieně na pracovišti jsme již hodně přemýšleli. Více se dozvíte v našem průvodci dobře organizovaným úklidem kanceláří. Jsme vždy připraveni zodpovědět vaše dotazy – kontaktujte nás.