Umělé rostliny

Jsou pravé, nebo ne? Na to se budou ptát vaši zaměstnanci i firemní hosté. Naše umělé květiny totiž nijak nezaostávají za svými přírodními vzory a jsou od nich těžce rozeznatelné. Nabízené umělé rostliny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou tak věrnými napodobeninami těch živých. Téměř je nelze rozeznat od originálu, zato vyžadují méně péče. Vyzdobte si s nimi kancelář k navození příjemné atmosféry!

Vaše filtry
  Typ produktu
  Trvale udržitelný rozvoj
  Výška [mm]
  70
  70
  2600
  2600
  -
  Vlastnost
  Cena s DPH
  Cena bez DPH
  Relevance
  Počet výrobků: 241

  Umělé květiny vytváří příjemnou atmosféru v kanceláři  U kaiserkraft najdete velký výběr flóry z celého světa. Domníváme se totiž, že trocha přírody v pracovních prostorech je jen ku prospěchu. Kousek venkovního světa v kanceláři zvyšuje pocit pohodlí. Rozmanité barvy a tvary jsou navíc zdrojem inspirace a dobře zvolené a umístěné rostliny vytvářejí příjemnou atmosféru – v kanceláři, baru, klidové zóně i v přepážkové hale.
  Umělé rostliny vyžadují velice snadnou údržbu  Rádi byste oživili své kancelářské vybavení, ale péče o rostliny je pro vás příliš náročná? Žádný problém, máme pro vás řešení! Naše umělé rostliny jsou na první pohled k nerozeznání od těch skutečných. Tyto věrné napodobeniny jsou totiž vypracovány do nejmenších detailů. Navíc jsou také finančně výhodnější, protože umělé květiny prospívají i bez zahradníka, nevyžadují zalévání a neshazují květy ani listy.
  Rozmanité možnosti od umělých stromů po keře a květiny  kaiserkraft e-shop nabízí velký výběr umělých rostlin do každé místnosti, včetně stromů, keřů, květin, trav, bylinek a kapradí. Pokud cítíte, že ve vaší výloze něco chybí, můžete upoutat pozornost krémovými magnóliemi. Vaší firemní terase můžete dodat kouzlo s naší nabídkou palem, které vašim zaměstnacům připomenou odpolední kávu na pláži. Kromě toho máme také široký výběr nádob na rostliny, venkovních květináčů i truhlíků. Pokud hledáte něco speciálního, neváhejte nás kontaktovat.