Držáky pro monitory, držáky pro tablety

Všichni víme, že správné držení těla je při práci zásadní. S našimi držáky pro monitory a tablety převedete teorii do praxe.

V kategorii Držáky pro monitory, držáky pro tablety Vám nabízíme výrobky následujících značek: Dataflex, DURABLE, Fellowes, Tarifold.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 45

Držáky pro monitory a tablety – nastavte displej do správné polohyNěkteří lidé se každé ráno mění v želvu. Přesněji řečeno, jejich držení hlavy se změní, jakmile se posadí před monitor. Je to i váš případ? Žádný strach. Díky našim držákům pro monitory a tablety se můžete přeměnit zpět. Uvidíte, že se to vyplatí.
Držáky pro monitory zajišťují zdravé držení hlavyPro želvy je přirozené natahovat hlavu dopředu. U lidí toto držení těla dříve nebo později způsobí problémy, od bolesti šíje a únavy až po vyhřezlou ploténku. Kromě toho je práce u monitoru při tomto držení hlavy velmi vyčerpávající.


Přejděme tedy rychle k jádru problému. S nastavitelnými držáky pro monitory můžete monitor nebo tablet umístit do správné polohy. Při práci tak budete moci uvolněně stát nebo sedět. Správná vzdálenost také pomáhá chránit oči. Nemůžeme sice zaručit, že se díky tomu dožijete 100 let, ale snížíte tak riziko bolesti a opotřebení.
Další výhody držáků pro monitoryDržáky pro monitory s otočnými rameny pro montáž na stěnu nebo pro lištový systém nejenže zajišťují, že budete držet hlavu rovně, ale také vytvářejí více místa na stole. A otevírají další možnosti – například pokud jako designér potřebujete častěji měnit pohled.Dva monitory usnadňují práci s různými programy a množstvím informací. Pokud nemáte místo na druhý monitor, zkombinujte malou a velkou variantu.Držák pro tablet s vhodným stojanem s podlahovým držákem je naproti tomu optimální pro prezentace. Tablet tak nemusíte sami držet, ale máte obě ruce volné pro prezentaci.
Upevnění, flexibilita, materiál – tipy pro výběr držáků pro tablety a monitoryPři výběru držáků pro monitory si nejprve položte otázku: Kam chcete držák připevnit – na stěnu, na stůl, na lištový systém? Nebo vám nejlépe vyhovuje podlahový stojan? Rozhodující roli zde hraje vaše pracoviště a bezprostřední okolí.Často je výhodné, pokud můžete držáky pro monitory nastavit ve všech směrech, nejen nahoru a dolů. Nabízíme také držáky z různých materiálů, od plastu po hliník a ocel. Stylový moderní design je pověstnou třešničkou na dortu.Máte ještě další otázky ohledně rozdílů mezi jednotlivými držáky pro monitory a tablety, nebo potřebujete pomoci s výběrem? Máte na srdci něco jiného? Náš zákaznický servis vám rád pomůže s dokonalým vybavením vašeho pracoviště.