Zásobníky sáčků na psí exkrementy

Pro čistotu zelených prostranství: zásobníky sáčků na psí exkrementy jsou praktickým doplňkem pro vaše venkovní prostory. Nabízejí majitelům psů možnost sbírat výkaly po svých mazlíčcích a také výkaly přímo likvidovat – odpadkové koše na psí exkrementy totiž kombinují zásobník na sáčky a koš na odpadky v jednom. Objevte nabídku modelů v e-shopu kaiserkraft a zajistěte tak lepší čistotu!

V kategorii Zásobníky sáčků na psí exkrementy Vám nabízíme výrobky následujících značek: VAR.

Zásobníky sáčků na psí exkrementy: pro větší čistotuAť už na zelených plochách, náměstích, nebo ulicích: zásobníky sáčků na psí exkrementy zajišťují větší čistotu. Umožňují totiž majitelům správně likvidovat psí exkrementy, i když si vlastní sáček zapomněli doma. Zásobníky sáčků na psí exkrementy tak pomáhají udržovat čistotu v parcích apod.Jaké typy zásobníků sáčků na psí exkrementy existují?U kaiserkraft si můžete zásobníky sáčků na psí exkrementy zakoupit ve dvou základních funkčních provedeních: jako jednoduchý zásobník sáčků a jako odpadkový koš na psí exkrementy.Zásobník sáčků na psí exkrementy k montáži na stěnu nebo sloupek je vhodný, pokud je v místě, kde má být nainstalován, již dostatek odpadkových košů. Tato varianta nezabírá mnoho místa a snadno tak splyne s okolím.Odpadkový koš na psí exkrementy je praktický zejména jako zařízení typu „vše v jednom'': skládá se ze zásobníku sáčků na psí exkrementy a koše na naplněné sáčky. Tento systém podporuje praktickou likvidaci.Nákup zásobníku sáčků na psí exkrementy: na čem záleží?Odpadkové koše na psí exkrementy by měly být ve venkovním prostoru umístěny na dobře viditelném místě. Pokud chcete zásobníky sáčků na psí exkrementy instalovat v parku, měly by být umístěny u vchodů a východů, křižovatek cest a tras a ploch, kde se psi velmi často pohybují. Takto budou dobře viditelné a zároveň nenásilně upomínají a vyzývají k větší čistotě na veřejných prostranstvích.Chcete poradit s výběrem produktu nebo máte dotazy k příslušenství či dalším nabídkám pro čisté venkovní plochy? Pak nás kontaktujte – rádi vám pomůžeme!
Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Nádoby na odpad | Lavičky | Nádoby na květiny | Pytle na odpad | Kombinované popelníky