800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Formát promítací stěny
 

Projekční vozíky

Dovolte nám představit: naši mobilní pomocníci a průvodci pro Vaši další prezentaci. Vozíky pro projektory a projekční vozíky přepraví projektory a jiné projekční přístroje přesně tam, kde je potřebujete. A je přece vždy pěkné, když se na své asistenty můžete spolehnout.
Bylo nalezeno 6 výrobek/-ků/-ky
| | |
Skvělá cena
Vozík pro projektor
rozsah přestavování výšky 800 - 1250 mm
bez DPH
3.590,-
MAUL - Stůl pro projektor
rozsah přestavování výšky 750 - 1200 mm
bez DPH
6.990,-
Víceúčelový vozík
se třemi úrovněmi
bez DPH
4.460,-
Vozík pro OHP / projektor
v x š x h 882 x 508 x 432 mm
bez DPH
4.660,-
bez DPH
16.900,-
Projekční stěna
pro systém dvojitých kolejniček
bez DPH
od 11.400,-
Bylo nalezeno 6 výrobek/-ků/-ky
Projekční vozíky – tiší pomocníci pro Vaši prezentaci!
Dobrý projekční vozík šetří nervy – to vědí všichni, kdo se už někdy těsně před zahájením prezentace zoufale pokoušeli uvést do chodu projektor visící na stropě. Díky projekčnímu vozíku si tyto nepříjemné chvíle můžete ušetřit, protože projekční přístroj je v případě nouze vždy po ruce. Projekční vozík však umožňuje lepší flexibilitu i v dalších případech. Chcete svůj projektor například používat v různých konferenčních místnostech? Žádný problém. Stačí jednoduše umístit stůl pro projektor ve vhodné vzdálenosti v místnosti a dokonale ostrý obraz se ihned objeví na stěně nebo na promítací stěně – bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Tyto vozíky pro projektory jsou proto nezbytností nejen na veletrzích a konferencích, ale i pro pořadatele seminářů a ve školách a na univerzitách.

Výškově přestavitelné nebo sklopné: u projekčních vozíků záleží na detailech.
Projekční vozík slouží k uložení Vašich přístrojů pro prezentaci. Tečka. Zas až tak snadné to ale bohužel není, protože před pořízením projekčního vozíku byste se měli zamyslet nad tím, jak budete svůj nový stůl pro projektor používat. Důležitým bodem je například správná velikost. Chcete-li svůj projekční vozík v místnosti umístit daleko vpředu, měli byste dbát na to, aby vozík pro projektor nebránil divákům při sledování promítání. Pokud má být stůl pro projektor umístěn vzadu v místnosti, musíte dbát naopak na dostatečnou výšku – protože jinak Vaši kolegové sedící u stolu pravděpodobně budou stínit přenos obrazu na promítací stěnu. Nechcete se o takové věci starat? Pak se raději hned od počátku rozhodněte pro výškově přestavitelný model. V našem sortimentu naleznete kromě toho projekční stoly se sklopnými ukládacími plochami nebo s více úrovněmi. Konec konců je vždy praktické, když do vozíku na projektor kromě projektoru nebo zpětného projektoru můžete umístit notebook, laserové ukazovátko nebo důležité podklady. Některé varianty dokonce disponují místem pro dekodér, kameru nebo monitory – vyberte si vhodný model právě teď!
Porovnání výrobků