BIANCA

BIANCA pro uspořádaný psací stůl
Série kancelářského nábytku Bianca nabízí přístavné desky pro rozmanité uspořádání pracoviště v kanceláři. Kancelářská regálová skříň navíc snadno zorganizuje úložný prostor.

Vaše filtry
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Výška [mm]
720
720
1880
1880
-
Série kancelářského nábytku Bianca – základní zařízení pro kancelář v různých rozměrech
Se sérií kancelářského nábytku Bianca si své kancelářské pracoviště můžete zařídit skutečně od základu. Jedná se o základní soupravu patřící do naší skupiny BASE. V klasických barvách – světle šedé a bukovém dekoru – zazáří každá pracovna novým leskem. Praktická u série kancelářského nábytku Bianca není pouze neustálá možnost rozšíření, nýbrž i výběr z různých rozměrů. Kancelářské regály a skříně jsou k dispozici vždy ve třech a pěti výškách pořadačů. Obzvláště doporučeníhodná je rovněž alternativně volitelná kancelářská regálová skříň, u které je spodní skříňová část rozdělena na tři výšky pořadačů a horní regálová část na dvě výšky pořadačů. Regály, skříně a jejich kombinace tak mohou být optimálně vzájemně spojovány. Pokud již série kancelářského nábytku Bianca stojí ve Vašich prostorách a potřebujete více úložného prostoru, můžete kdykoli doplnit skříň nebo regál. Přidaná součást bude vždy opticky ladit.

Organizace psacího stolu se sérií kancelářského nábytku Bianca
Série kancelářského nábytku Bianca nabízí psací stoly ve třech různých šířkách, od 800 přes 1200 až po 1600 mm. Tyto běžné šířky však samozřejmě nejsou konečným výčtem předností. Psací stůl lze pomocí 90° propojení například také rozšířit na rohový psací stůl. Další alternativou pro zvětšení pracovní plochy na stole je lichoběžníková rohová deska k dodatečné montáži nebo kruhový přístavný stůl s opěrnou nohou. Různé přístavné desky naleznete také v kombinacích. Série kancelářského nábytku Bianca kromě toho nabízí i další příslušenství, které umožňuje lepší organizaci psacích stolů. Psací stoly Bianca jsou tak vybaveny horizontální kabelovou vanou s dostatkem prostoru pro kabely pracovních přístrojů na stole i pod ním. Na ochranu před změtí kabelů kromě toho může být nainstalován boční kryt pro vertikální vedení kabelů. Pracovní pomůcky, které jsou na stole každý den zapotřebí, mohou být uloženy ve vhodných pojízdných kontejnerech. Také zde nabízí série kancelářského nábytku Bianca dvě varianty: se zásuvkami na materiál nebo s kartotékou pro závěsné složky. Pojízdné kontejnery jsou vybaveny centrálním zamykáním na stejný klíč se zajištěním proti vysunutí. S kancelářským nábytkem Bianca tak zahájíte den v dokonale zorganizované kanceláři.