FINO

Zázrak plný úložných prostorů FINO
Série kancelářského nábytku Fino disponuje dostatkem úložného prostoru pro dobře zorganizovanou kancelář. Jasně strukturované pracovní procesy lze úspěšně realizovat s praktickými skříněmi.

Vaše filtry
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Výška [mm]
590
590
2004
2004
-
Relevance
Počet výrobků: 26
Fino – výškově přestavitelný psací stůl a skříňová stěna s velkým úložným prostorem
Model Fino zaujme především systémem skříňových stěn, který zajistí správný pořádek v kanceláři. Kancelářská skříň Fino je k dispozici ve třech variantách regálu, se třemi různými velikostmi skříně na pořadače s integrovatelnou skříní na oděvy a integrovatelnými žaluziovými skříněmi. Pořádek musí být, a proto jsou všechny skříně Fino uzamykatelné cylindrickým zámkem. Obzvláště pro systém skříňových stěn může být navíc objednán montážní servis, který zajistí dodání a montáž skříňové stěny a likvidaci obalů. Dodatečné odkládací skříňky a skříně s posuvnými dveřmi mohou v případě potřeby zajistit úložný prostor navíc. Ke skříním Fino lze samozřejmě doplnit vhodný psací stůl s přestavováním výšky. Výšku pracovního stolu lze nastavovat v rozsahu 680 až 760 mm. Výška stolu tak může být přizpůsobena tělesné výšce a podporovat díky tomu optimální držení těla při sezení. Kabely lze uložit svisle za odnímatelné kryty a vodorovně do sklopné kabelové vany, takže kancelář zařízená nábytkem Fino působí čistě a uklizeně. K psacímu stolu nabízí tato série kancelářského nábytku také vhodný pojízdný kontejner ve dvou možných variantách s kartotékou pro závěsné složky nebo bez. Pojízdný kontejner Fino je vybaven zajištěním proti vysunutí a je dodáván s rukojeťmi a koly. Se sérií Fino můžete stylově zařídit i skutečně velké kanceláře a dovést je k dokonalosti se všemi myslitelnými modely skříní a stolů. Série kancelářského nábytku Fino proto patří do naší skupiny SELECT – zde máte možnost výběru. Maximální úložný prostor je s Fino vždy zaručen.

Kancelářský nábytek Fino z trvale udržitelného lesního hospodářství
Fino je kancelářský nábytek s certifikátem FSC, takže jeho zpracované materiály pocházejí z trvale udržitelného lesního hospodářství. Nábytek FSC je velmi kvalitní a ekologický. S kancelářským nábytkem Fino prokážete nejen vědomí odpovědnosti vůči Vašim zaměstnancům, ale i vůči přírodě a image Vaší firmy. Série kancelářského nábytku Fino umožňuje profesionální prezentaci firmy z hlediska trvale udržitelného jednání i z hlediska stylového designu. Pokud tedy do Vašich kanceláři vstupují obchodní partneři a zákazníci, můžete na ně zapůsobit elegantním designem a pořádkem.