Odvíječe lepicí pásky, podavače lepicí pásky

Kdo pravidelně balí, ten ví: Odvíječe lepicí pásky a podavače lepicí pásky mohou představovat skutečné usnadnění práce, protože šetří čas a především nervy. Udělejte něco pro sebe a vyberte si vhodný profesionální přístroj!

V kategorii Odvíječe lepicí pásky, podavače lepicí pásky Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft basic, tesa.

Vaše filtry
  Značka
  Typ produktu
  Pro typ lepicí role
  Pro šířku pásku
  Pro délku pásky
  Cena s DPH
  Cena bez DPH
  Relevance
  Počet výrobků: 22

  Odvíječe a podavače lepicí pásky: pomocníci pro průmysl, obchod a kancelář  S odvíječi lepicí pásky ušetříte spoustu času a práce. Základní předpoklad: odvíječ, lepicí páska a obal jsou vybrány tak, aby se k sobě hodily. Objevte u kaiserkraft široký výběr odvíječů a podavačů lepicí pásky pro každou potřebu – od stolních odvíječů samolepicí pásky až po podavače pásky pro mokré lepení.  Tipy pro výběr odvíječů lepicí pásky  Přiložte, odviňte, hotovo – se správným odvíječem lepicí pásky bude manipulace s lepicí páskou mnohem snazší a efektivnější. Důležitým kritériem pro výběr přístroje je šířka lepicí pásky. Užitečná je také integrovaná brzda chodu pásky. Při výběru odvíječe nebo podavače lepicí pásky však zohledněte především zamýšlený účel použití.  Pro zaměstnance, kteří se při balení přesouvají od jedné palety ke druhé, je vhodným modelem ruční odvíječ. Těm, kteří při balení zřídka mění stanoviště, dobře poslouží stolní odvíječ. Tento odvíječ je k dispozici v obzvláště elegantním provedení pro kancelář nebo se svorkou k upnutí.  Běžná lepicí páska nestačí? Podavače pásky pro mokré lepení zajistí neprůstřelné uzavření: odolné proti krádeži, šetrné k životnímu prostředí a odolné vůči vysokým teplotám, chladu, vlhkosti i světlu. Elektronické odvíječe lepicí pásky umožňují rovněž nastavení různých délek.  Odvíječe lepicí pásky, balicí páska a další příslušenství  Odvíječ lepicí pásky se stane ideálním pomocníkem teprve v kombinaci se správnou lepicí páskou. U kaiserkraft naleznete také velký výběr obalových materiálů a příslušenství.  Tyto produkty by Vás rovněž mohly zajímat:  Svařovací přístroje | Smršťovací fólie | Jednorázové palety | Přesné váhy | Ruční odvíječe | Dřevěné palety | Ovazovací pásky HSM | Balicí stoly TRESTON