ANNY

Pět volitelných variant psacích stolů ANNY by office akktiv
Série kancelářského nábytku Anny nabízí nejen různé tvary psacích stolů, ale i vhodný výškově přestavitelný jednací stůl s koly.

V kategorii ANNY Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 34
Série kancelářského nábytku Anny s individuálním výběrem SELECT
Série kancelářského nábytku Anny hned na první pohled zaujme velkorysým výběrem variant psacích stolů. V pěti verzích je v nabídce vše od malého čtvercového pracovního stolu nenáročného na prostor přes atraktivní stůl ve tvaru ledviny až po neuvěřitelně prostorný úhlový stůl. Jedná se vždy o výškově přestavitelné psací stoly, které kromě komfortu při práci slibují rovněž ergonomické výhody. V sérii kancelářského nábytku Anny pak také naleznete vhodná propojení a přístavné stoly v úhlu 90°, ve tvaru lichoběžníku s opěrnou nohou a jako kruhový přístavný stůl pro meetingy. Stejně jako u většiny psacích stolů z našeho sortimentu je deska psacího stolu Anny vyrobena z dřevotřískové desky s povlakem melaminovou pryskyřicí v celkové tloušťce 25 mm. Nábytek ze série kancelářského nábytku Anny je k dispozici v barevných variantách světle šedé, javorovém dekoru a ořechovém dekoru. Další zvláštností, kterou série kancelářského nábytku Anny přináší, je dodatečně nabízený jednací stůl s koly. Kruhový stůl o průměru 800 mm připomíná pojízdný stůl pro bistro a je výškově přestavitelný v rozsahu 720 až 1140 mm. Jednací stůl Anny tak může být využíván vsedě i vestoje. Je pro Vás tedy připraven velký výběr, který naleznete pouze ve skupině SELECT.

Série kancelářského nábytku Anny s přesvědčivou rozmanitostí
U série kancelářského nábytku Anny je vynikající nejen výběr pracovních stolů, ale v nejlepších variantách zde naleznete také skříně a regály, jak je pro skupinu SELECT typické. Skříně Anny poskytnou Vaší kanceláři dostatek úložného prostoru. Také zde je na výběr mezi otočnými dveřmi a žaluziovými skříněmi. Korpusy kancelářského nábytku Anny jsou u regálů a skříní pevně sklížené. Jelikož zadní stěny regálů a skříní jsou zhruba 8 mm silné, skříně Anny nemusí být nutně přistavovány ke stěně, ale lze je také umístit na jiném místě v prostoru. Individuálnější umístění je možné jen stěží. Série kancelářského nábytku Anny v neposlední řadě nabízí také vhodné stacionární a pojízdné kontejnery se zásuvkami na materiál, zásuvkami na pomůcky a kartotékami pro závěsné složky. Také tato série vyniká nejvyšší kvalitou a ekologickým zpracováním. Série kancelářského nábytku Anny obsahuje nejen nábytek značky office akktiv, ale i produkty s certifikátem FSC. To znamená, že použité dřevo pochází z trvale udržitelného lesního hospodářství.