Stěrky

V našem obchodě jsou k dispozici stěrky na vodu a úklidové pomůcky na okna, podlahy a všechny ostatní povrchy pro provoz a průmysl. Úklidové pomůcky vyčistí, stěrky na vodu setřou: stačí je jednou použít a máte opět plný přehled!

V kategorii Stěrky Vám nabízíme výrobky následujících značek: Vikan.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Vlastnost materiálu

Stěrka na vodu: úklid jedním tahemVoda je tu, voda je pryč: se stěrkami na podlahy, okna a všechny hladké povrchy bude průmyslové čištění hračkou. Naše profesionální stěrky na vodu toho samozřejmě zvládnou o něco více než běžné výrobky pro domácnost. Jak se to pozná? Podle čistého výsledku jedním tahem.Stěrky na vodu a podlahové stěrky: v čem je rozdíl?Mezi taháním a tlačením je zásadní rozdíl, a to i v případě úklidových pomůcek:  • Stěrky na vodu se silikonovou lamelou jsou důležitými pomocníky nejen při mytí oken. Díky nim se také obklady budou lesknout stejně jako všechny ostatní hladké povrchy. Stěrkami na vodu lze pohybovat libovolným směrem a stírat přitom kapaliny. Tento princip funguje také při stírání podlah a přináší čisté a suché výsledky jedním tahem.

  • Pokud je třeba uklidit větší podlahové plochy, efektivnější volbou jsou podlahové stěrky s rukojetí. Podobně jako smeták tlačí kapalinu před sebou a efektivně a beze zbytků ji jedním tahem dopraví do odtoku nebo sběrnému místu. Díky tomu uklidíte velké průmyslové haly rychleji než na principu tahu.


Na co si u stěrky na vodu dávat pozor?K tomu, abyste mohli stěrky na vodu v průběhu práce čistit a měli po ruce čisticí prostředky, je nezbytný vhodný kbelík. Měla by se do něj vejít celá stěrka – typické kbelíky na mytí oken jsou proto mělčí a mají hranatý tvar.Silikonovou lamelu je třeba pravidelně kontrolovat a vyměňovat. Křehký nebo poškozený silikon již nestírá vodu rovnoměrně – stěrka ztrácí svou účinnost. Efektivní volbou jsou výrobky s vyměnitelnou kazetou.Abyste zabránili křížové kontaminaci, používejte pro různé provozní oblasti barevně odlišené stěrky na vodu a podlahové stěrky: pro obklady v sanitárních zařízeních a na toaletách jsou stěrky červené, pro umývárny je osvědčenou volbou žlutá barva. V kuchyni použijete zelenou, zatímco okna v administrativních prostorách se čistí modrými stěrkami.Důležité: Pokud se rozhodnete používat barevné rozlišení, musí mít všechny úklidové pomůcky v oblasti stejnou barvu a měly by být skladovány, čištěny a udržovány odděleně.Rádi vám pomůžeme sestavit efektivní úklidové vozíky se všemi potřebnými pomůckami. Kromě toho vám rádi poskytneme tipy týkající se hygieny v kanceláři nebo pořádku a čistoty na pracovišti. Rovněž jsme vám osobně k dispozici, pokud máte nějaké dotazy – stačí nás kontaktovat.