Velkoobjemové stohovací přepravníky

S mřížkovými boxy a stohovacími přepravkami získáte okamžitě větší prostor a větší přehled ve skladu. A protože úkoly jsou tam velmi rozmanité, zahrnuje náš sortiment různé typy stohovacích přepravek a mřížkových boxů. Plné nebo otevřené, různé nosnosti, velký a malý objem… I Vy zde zaručeně najdete vhodný model.

V kategorii Velkoobjemové stohovací přepravníky Vám nabízíme výrobky následujících značek: Heson, Eichinger, eurokraft pro.

Relevance
Počet výrobků: 121

Mřížkové boxy, stohovací přepravky pro využití prostoru, přehledné skladování a bezpečnou přepravu.Jak vlastně vznikly mrakodrapy? Pouze tam, kde se nedostává místa, se staví do výšky. Co to znamená pro výrobu, skladování a přepravu? Princip je stejný, z čehož vyplývá, že zboží všeho druhu se stohuje. Hlavním aspektem je přitom mobilita. U společnosti kaiserkraft získáte rozsáhlou nabídku mřížkových boxů a stohovacích přepravek v různých velikostech, provedeních a z různých materiálů. Nádoby jsou vyrobeny tak, že se mohou stavět na sebe, začleňovat do sebe a zavěšovat pomocí jeřábových ok nebo vertikálně zvedat. Široký záběr výrobků pokryje různé provozní požadavky, od výroby a uchovávání před dodávky až po prezentaci zboží v oblasti prodeje.Mřížkové boxy a stohovací přepravky: robustní konstrukce s inteligentní koncepcíPerfektní pojetí logistiky. Nastohovat lze například až 20 mřížkových boxů ve složeném stavu, tři mřížkové boxy v naloženém stavu, přičemž rozložení a složení zabere jen chvilku. Při stejné základní ploše jsou k dostání provedení s různými užitečnými výškami, pro prezentaci zboží jsou v nabídce modely s rozdělením polic. Tvar odpovídá funkci: dva svařované mřížkové boxy s nízkou konstrukcí jsou ve stohu stejně vysoké jako normovaný EUR box, sběrné nádoby jsou dimenzovány tak, aby optimálně využívaly ložné plochy nákladních vozidel. Důležitým znakem je také variabilita: stohovací přepravky s různými výškami stěn jsou k dostání s přizpůsobenými základními plochami pro zatížení 500 – 2000 kg. U všech výrobků je samozřejmostí, že podjezdné výšky jsou přizpůsobeny běžným zvedacím a dopravním přístrojům.Účel použití určuje technické provedení stohovacích přepravekPokud chcete uchovávat drobné součásti, jsou správnou volbou plnostěnné stohovací přepravky. Pokud potřebujete mít i u mřížkových boxů ve stohu přístup ke skladovanému zboží, nabízí se model s klapkou. Pokud skladujete trubky nebo nosníky, můžete je v otevřeném stojanu na dlouhý materiál bezpečně přepravit z bodu A do bodu B pomocí vysokozdvižného vozíku.Vyberte si z nepřeberného množství možností optimální řešení pro Váš provoz, a to i nad rámec nádob a přepravek. Potřebujete také správné dopravní přístroje? Potřebujete poradit s plánováním Vašich skladových zařízení? Kontaktujte nás. Naši specialisté kaiserkraft Vám vždy rádi poradí.