Držáky prospektů, reklamní stojany

Stojany na prospekty, reklamní stojany a držáky Vám umožní umístili všechny své letáky, informační brožury a jiné reklamní materiály pro zákazníky, návštěvy a další zájemce. Vybírejte z velký nabídky reklamních stojanů a držáků na prospekty od KAISER+KRAFT.

V kategorii Držáky prospektů, reklamní stojany Vám nabízíme výrobky následujících značek: helit, DURABLE, eurokraft pro, magnetoplan, MAUL.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 58

Stojany na prospekty a reklamní stojanyTištěná média jako reklamní prostředky neztratily svůj význam. To platí zejména tehdy, když při vytváření brožur, prospektů nebo katalogů vsadíte na nejnovější trendy v oblasti designu. Tyto perfektně upravené tištěné produkty si však lidé vezmou a přečtou pouze tehdy, pokud jsou také perfektně prezentovány. A zde se do hry dostávají stojany na prospekty a reklamní stojany.Použití stojanů na prospekty a reklamních stojanůNabízíme Vám velký výběr různých modelů, které lze perfektně přizpůsobit reklamnímu použití a Vašemu provozu.Vyčnívající stojany na prospekty a regály na prospekty umožňují použití pro rozsáhlý sortiment reklamních materiálů – potřebují však velký prostor, aby působily elegantně.


Nástěnné informační systémy z transparentního nebo neprůhledného polystyrenu tento problém neznají. Vždy byste však měli dbát na to, aby se reklamní materiály svým rozměrem a orientací (na výšku nebo na šířku) hodily k držáku. Jinak to působí neuspořádaně. Protože tato varianta není tolik efektní, měly by být nabízené materiály nápadné, aby si je lidé vzali.Stolní stojany jsou ideálním doplňkem pro pulty v recepci nebo na veletrzích a kongresech. Také v čekárně s jejich pomocí elegantně roztřídíte například katalogy ve formátu A4.Všechny tyto výrobky tu však nejsou pouze pro poskytování důležitých reklamních materiálů návštěvám nebo zákazníkům na veletrzích. Můžete je používat také pro interní firemní prezentace a přednášky, například pro prezentaci zaměstnaneckých časopisů.Nač je nutné dbát při instalaci stojanů na prospekty a reklamních stojanůMaximálního účinku dosáhnete, pokud držák na prospekty nebude mít žádnou konkurenci v podobě jiných nosičů informací. Těmi jsou například informační tabule nebo informační skříňky. Existuje však jedna výjimka: Pokud obsah informační skříňky odkazuje přímo na brožury nebo prospekty na stojanu, stoupá šance, že osoba sledující obsah skříňky po těchto materiálech sáhne.Máte ještě otázky? Kontaktujte nás – rádi Vám poradíme osobně.