800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Barva
Šířka
Výška
 

Přednáškové stěny

Jsou skutečným středem mnoha jednání: přednáškové stěny. Nezáleží na tom, zda se jedná o uvolněný brainstorming nebo interaktivní přednášku: přednáškové stěny Vám pomohou shromáždit nápady, myšlenky a fakta a společně tak ve skupině vypracovat nejlepší řešení. Práce je tak zábavou!
Bylo nalezeno 16 výrobek/-ků/-ky
| | |
Skvělá cena
Přednášková souprava
Flipchart a bílá nástěnná tabule
bez DPH
3.590,-
QUIPO - Přednášková stěna, pojízdná
v x š x h 1800 x 1000 x 500 mm, jednodílné
bez DPH
od 3.890,-
bez DPH
od 6.990,-
bez DPH
21.100,-
QUIPO - Přednášková stěna, pojízdná
v x š x h 1800 x 2800 x 500 mm, trojdílné
bez DPH
od 9.360,-
bez DPH
4.590,-
bez DPH
5.690,-
MAUL - Přednášková stěna, celková výška 1905 mm
rozměry tabule v x š 1500 x 1200 mm
bez DPH
od 3.840,-
bez DPH
od 5.360,-
bez DPH
od 4.720,-
Přednášková stěna, variabilní
oboustranný plstěný potah
bez DPH
5.690,-
Informační sloupek
se 4 dvojitými otočnými koly s brzdou
bez DPH
od 9.660,-
Funkční stěna, mobilní
textilní potah pro připevňování špendlíků, š x v 1200 x 1500 mm
bez DPH
4.690,-
Bylo nalezeno 16 výrobek/-ků/-ky
Přednáškové stěny v každodenní praxi
Přednáškové stěny nalézají své uplatnění nejen ve školách a na univerzitách, ale jsou dnes čím dál častěji používány také ve firmách. Přednášková stěna je osvědčenou pomůckou při projektových mítincích i při prezentacích. Tabule jsou dnes rovněž k dostání ve vysoké kvalitě, takže mohou prostor obohatit také opticky. Přednáškové stěny naleznete v našem online sortimentu v různých provedeních. Mohou být například vybaveny koly, aby je bylo možné flexibilně přesouvat. Sklopné modely na veletrzích často slouží také jako prostorové vymezení. Pokud jsou přednáškové tabule sklopné, mohou být použity nejen jako trvalé prvky pro rozdělení prostoru, nýbrž mohou být i s úsporou místa přepraveny, když zrovna nejsou zapotřebí nebo musí být přemístěny.

Máte slovo? Tak si je udržte!
Přednáškové stěny se hodí zejména tehdy, když máte přednášku a potřebujete sdělit mnoho informací. Klíčová slova zapsaná na přednáškové tabuli Vám pomohou zakotvit, co bylo řečeno. Přednáškové stěny podporují pozornost a interakci. Tak se budete moci ve skupině společně dobrat výsledků, podepřít svou přednášku názornými fakty nebo k jednotlivým tematickým bodům připojit důležité komentáře Vašich posluchačů. Přednášková stěna je většinou ve své funkci shodná se špendlíkovou nástěnkou. Na stěnu můžete například jednoduše přišpendlit papíry a obrázky k prezentaci a popisovači zaznamenat další poznámky k jednotlivým obrázkům. Na konci schůze můžete stěnu vyfotit. Pro uložení psacího náčiní a špendlíků je přednášková stěna vybavena integrovanou přihrádkou, která urychlí provádění změn. Špendlíky a popisovače naleznete pod bodem nabídky „Kombinace'' u produktu podle Vašeho výběru.
Porovnání výrobků