Přednáškové stěny

Jsou skutečným středem mnoha jednání: přednáškové stěny. Nezáleží na tom, zda se jedná o uvolněný brainstorming nebo interaktivní přednášku: přednáškové stěny Vám pomohou shromáždit nápady, myšlenky a fakta a společně tak ve skupině vypracovat nejlepší řešení. Práce je tak zábavou!

V kategorii Přednáškové stěny Vám nabízíme výrobky následujících značek: MAUL, magnetoplan, eurokraft basic, eurokraft pro.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 41

Přednáškové stěny pro znázornění myšlenekZákladní myšlenkou obchodního úspěchu je často výsledek intenzivních porad, při kterých zaměstnanci společně přemýšlejí a vyvíjejí strategie. Abyste tento proces podpořili, měli byste vsadit na přednáškové stěny. Díky nim jsou myšlenky viditelné a reprodukovatelné. Kromě toho přinášejí tyto stěny mnoho výhod pro Váš každodenní pracovní proces.Výhody a nevýhody přednáškových stěnNa rozdíl od bílých tabulí a nástěnek se přednáškové stěny nemontují na stěnu. Díky tomu sice zabírají více místa v seminární nebo konferenční místnosti, ale dají se pohodlně nainstalovat všude tam, kde je právě potřebujete.Přednáškové a prezentační stěny plní při prezentaci a přednáškách v zásadě stejné úkoly jako flipcharty. Mají pomáhat s vizuální podporou myšlenkových pochodů a na konci ukázat obraz, který zdůrazňuje celý proces a jednotlivé myšlenky.Flipchartové archy se sice snáze přepravují a zavěšují než velký počet kartiček a lístků přednáškové stěny, zato zde však máte příležitost opětovně nově třídit myšlenky a spojení a ještě lépe tak znázorňovat celý proces.Současně mohou být přednáškové stěny pomůckami nejen pro seminář nebo workshop. Přemění se také na dělicí stěnu nebo ohraničí improvizovanou prezentaci na veletrhu. Rovněž mohou oznamovat novinky v přestávkové místnosti nebo foyer.Proč mají být přednáškové stěny na kolech?Mobilní kancelářské vybavení je nejlepší volbou, pokud chcete optimálně využívat prostor. Přednáškové stěny na kolech umožňují bezproblémové použití v celé firmě a i při semináři nebo workshopu mohou být vždy individuálně umístěny.Zejména u naších trojkřídlých stěn se kola vyplatí – navíc zajistí, že se tři stěnové prvky dají kdykoliv posunout do požadované polohy.Abyste ze svého příslušenství pro rozvoj nápadů a prezentaci myšlenek vytěžili maximum, připravili jsme pro Vás Poradce pro přednášky a stránku s přehledem Prezentace a přednášky. Otázky rádi zodpovíme osobně.