Ovazovací pásky

Ovazovací pásky jsou asi nejpraktičtějším vynálezem od doby, co existuje zasílané zboží. Stabilizují velké kartony a zajišťují držení paletového zboží pohromadě, a to bez velkých nákladů.
A to nejlepší na naší nabídce ovazovacích pásků: Pro každý balený kus – ať malý balíček, plné palety nebo kompletní stroj – existuje vhodný uzavírací pásek.

V kategorii Ovazovací pásky Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft basic, HSM.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 23

Úžasné: Ovazovací pásky zajišťují zboží během přepravy



Chceme, aby vaše zásilka dorazila k adresátům nepoškozená. Proto v našem e-shopu nabízíme ovazovací pásky pro zabezpečení přepravy. Při páskování se přepravované zboží překryje uzavírací páskou, která se napne pomocí páskovacího přístroje a zajistí se. Po zajištění již palety a balíky nemohou během přepravy sklouznout, převrátit se nebo vypadnout ze stohu. Aby pásky vydržely zátěž, jsou vyrobeny z odolné oceli, kompozitu nebo plastu. Jsou k dispozici v různých délkách, tloušťkách, šířkách a pevnostních třídách. Jak ale poznáte, která vlastnost materiálu se hodí pro kterou zásilku?




Typ přepravovaného zboží určuje ovazovací pásku



V závislosti na velikosti a hmotnosti balíků je možné volit mezi lehkými plastovými páskami z polypropylenu nebo polyesteru, natahovacími kompozitními páskami nebo ocelovými páskami s maximální odolností proti roztržení. Ocelové ovazovací pásky se používají pro námořní přepravu a těžké náklady a jsou ideální také pro zboží s ostrými hranami a objemné zboží. Vysoce elastický kompozit je vhodný pro těžká zavazadla. Kompozit z vláken a plastu má podobnou nosnost jako ocel a kompozitní páska se také optimálně přizpůsobí objemnému zboží. A co plasty? Páska z PET je extrémně odolná proti roztržení a nemá ostré hrany. Polyesterová páska je vhodná pro těžké zboží díky svému velkému objemu pásky – je podobně odolná proti roztržení, ale pětkrát lehčí než ocelová páska. Pro balíky a jiné lehké zboží splňuje páska z PP všechny požadavky jako standardní uzavírací páska.


Když už jsme se zmínili o ostrých hranách: kaiserkraft nabízí různé výrobky pro ochranu hran a povrchu přepravovaného zboží. Vybírejte z široké nabídky profilů, lišt, úhelníků, rohů a dalších podkladů.




Napínání, uzavírání, přeprava. Máme profesionální nářadí – také v sadách



Jak bylo popsáno výše, pro profesionální páskování potřebujete speciální nářadí a přístroje. U společnosti kaiserkraft najdete odvíječe, napínací a uzavírací přístroje a uzávěry pro všechny typy páskovacích materiálů. V závislosti na vašich potřebách, jednotlivě nebo jako soupravu pro páskování. Tímto jste skutečně vybaveni – nebo chcete další obalový materiál? Víte přece, že vždy je třeba něco obstarat. Obraťte se na nás, rádi vám poradíme a dále pomůžeme.



Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:



Digitální váhy | Jednorázové palety | Páskovací přístroje | Průmyslové palety | Smršťovací fólie | Váhy na dopisy | Váhy Soehnle | Soupravy pro páskování EUROKRAFT