Rohože pro zachycování nečistot

Rohože pro zachycování nečistot absorbují nečistoty a vlhkost. Zajistí tak čistý a suchý vstupní prostor ve firmě a sníží riziko uklouznutí. Od rohoží pro zachycování nečistot pro vnitřní prostory až po čisticí rohože pro řemesla a průmysl: u kaiserkraft jistě naleznete vhodný model – stačí se podívat!

V kategorii Rohože pro zachycování nečistot Vám nabízíme výrobky následujících značek: NOTRAX, COBA.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 93

Rohože pro zachycování nečistot: menší riziko uklouznutí a zanesení nečistotV kancelářích a veřejných a průmyslových zařízeních často panuje čilý pěší provoz. Rohože pro zachycování nečistot zabraňují tomu, aby nečistoty a vlhkost zvyšovaly riziko uklouznutí v interiéru. Rohože pro zachycování nečistot totiž čistí mokré a špinavé podrážky bot a omezují tak zanášení nečistot dovnitř. Ukážeme vám, jaké druhy rohoží pro zachycování nečistot existují a z jakých materiálů se vyrábějí.Druhy a materiály čisticích rohožíAť už ve venkovních prostorách, ve vstupní hale, nebo v prodejně: rohože pro zachycování nečistot pohlcují nečistoty a vlhkost. Tímto způsobem zajišťují větší bezpečnost a snižují náklady na čištění. Čisticí rohože s protiskluzovým povrchem jsou obzvláště praktické, protože nekloužou. Modely z antistatických polypropylenových vláken nebo rohože ze vpichované plsti s kartáčovací funkcí účinně čistí i silně znečištěné podrážky bot.Perforované rohože pro zachycování nečistot, které jsou vyrobené z pryže nebo z PVC (barevně stálé varianty), jsou naproti tomu mimořádně odolné vůči povětrnostním vlivům. Některé kobercové rohože lze dokonce prát až na 60 °C a sušit je v sušičce – vše pro snadné a hygienické čištění. Kromě toho jsou k dispozici různé vzory běhounů pro zachycování nečistot. Díky tomu si můžete vybrat čisticí rohože, které budou ladit se zařízením ve vaší firmě.Rohože pro zachycování nečistot pro různá místa použitíV závislosti na tom, kde chcete běhoun pro zachycování nečistot použít, lze doporučit různé modely. Například rohože vyrobené z vláken Decalon® jsou vhodné pro použití v interiéru. Robustní spodní strana z pryže navíc zajistí, aby čisticí rohož neklouzala. Pro zapuštěné rámy na rohože je vhodnou volbou rohož z odolných přírodních kokosových vláken, která efektivně čistí obuv.Pro venkovní použití lze naopak doporučit rohože s pryžovými kroužky z protiskluzového kaučuku. Jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a vydrží déšť i sníh. Vhodné jsou také rohože z PVC odolné proti povětrnostním vlivům a UV záření. Rohože pro zachycování nečistot pro průmysl představují bezbariérovou čisticí plochu pro vozidla a snižují množství nečistot zanesených do skladů apod. U kaiserkraft obdržíte mimořádně odolné modely.Hledáte něco speciálního, nebo chcete pomoci s výběrem? Stačí nás kontaktovat. Náš servisní tým vám rád pomůže.
Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Nástěnné popelníky | Čištění podlah | Šatní skříňky | Informační stojany | Lékárničky