Lepicí pásky pro mokré lepení, lepicí pásky pro strojní lepení

Lepicí pásky pro strojní a mokré lepení kaiserkraft lze použít k účinnému uzavírání široké škály formátů kartonů. Pokud chcete rychle zalepit velké množství kartonových krabic za sebou, můžete také použít naše automatické přístroje pro mokré lepení a stroje na uzavírání kartonů.

V kategorii Lepicí pásky pro mokré lepení, lepicí pásky pro strojní lepení Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft basic.

Lepicí pásky pro mokré lepení – ekologické a bezpečné uzavírání krabic


Lepicí páska pro mokré lepení je mimořádně odolná proti roztržení a zaručuje obzvláště pevné lepené spoje, protože lepidlo aktivované navlhčením pásky se spojí s celým povrchem kartonu a vytvoří tak obzvláště pevný spoj. To znamená, že vaše odesílané zboží bude optimálně chráněno před pokusy o manipulaci.Díky ekologickým materiálům – páska je vyrobena z papíru a lepidlo je rostlinného původu – lze lepicí pásku odevzdat ve sběrně starého papíru spolu s kartonem a je tedy 100% recyklovatelná. Lepicí pásku pro mokré lepení můžete použít k uzavření krabic z jednovrstvého až třívrstvého kartonu. Silné lepidlo integrované v pásce je účinné i na zaprášeném povrchu, a proto jej lze použít i ve skladech, které nelze pravidelně hloubkově čistit.Chcete lepicí pásky, které jsou k dispozici v hnědé nebo bílé barvě, použít pro prezentaci značky, reklamu nebo jiná sdělení? Žádný problém, protože je lze individuálně potisknout ekologicky neutrálními barvami rozpustnými ve vodě. Pro více informací nás jednoduše kontaktujte telefonicky, prostřednictvím chatu nebo e-mailem.Automatický přístroj pro mokré lepení – vysoká rychlost balení zaručena


Chcete-li krabice uzavírat obzvláště efektivně a rychle, měli byste použít některý z našich automatických přístrojů. K dispozici jsou následující odvíječe lepicí pásky pro mokré lepení:
  • Poloautomatický odvíječ lepicí pásky pro mokré lepení – poloautomatický odvíječ pásky, který se snadno ovládá ruční pákou. Ideální pro lepicí pásky o šířce 40 až 80 mm.

  • Plně automatický odvíječ lepicí pásky pro mokré lepení – neúnavný dávkovač lepicí pásky, který lze přizpůsobit jakékoli rychlosti balení.

  • Plně automatický odvíječ lepicí pásky pro mokré lepení eurokraft basic – různé pracovní režimy tohoto odvíječe lepicí pásky pro mokré lepení zajišťují hladký proces uzavírání. Odvíječ zaujme vynikajícím poměrem ceny a výkonu.


Lepicí páska pro strojní lepení – rychlá přilnavost s vysokou lepicí silou


Potřebujete rychle přilnavou lepicí pásku pro strojní lepení pro váš stroj na uzavírání kartonů? Naše extrémně odolné lepicí pásky z PP fólie lze použít ve všech standardních poloautomatických a plně automatických strojích. Díky vysoké lepicí síle a přilnavosti a délce 990 m se snadno odvíjejí a jsou k dispozici s tavným lepidlem nebo s lepidlem z přírodního kaučuku v hnědé nebo transparentní barvě.Hledáte udržitelnou alternativu? Pak je ideálním řešením naše papírová páska monta® bez silikonu a plastů. Vaše kartonové obaly utěsníte rychle, bezpečně a ekologicky, aniž byste museli dělat kompromisy v oblasti přilnavosti a lepicí síly.Všechny naše varianty lepicí pásky pro strojní lepení lze také opatřit individuálním potiskem. Pro více informací nás prosím kontaktujte.Stroj na uzavírání kartonů ve dvou různých variantách


V naší nabídce samozřejmě najdete také výběr strojů na uzavírání kartonů, s nimiž můžete snadno a bezpečně uzavřít velké množství krabic v krátkém čase. K dispozici jsou následující dvě možnosti:  • Stroj na uzavírání kartonů Base: poloautomatický přístroj pro uzavírání víka a dna pro rychlé a přesné uzavírání kartonů stejné velikosti. Ruční nastavení formátu kartonu.

  • Stroj na uzavírání kartonů Smart: poloautomatický stroj s automatickým nastavením formátu kartonu pro snadné uzavírání krabic různých velikostí.

Na vyžádání můžeme zajistit instalaci strojů včetně instruktáže. Rádi vám poradíme.Široký sortiment kaiserkraft nabízí také mnoho dalších produktů pro skladování a přepravu zboží. Ať už jde o krabice, palety, systémy pro výrobu papírových výplní, nebo balicí stoly. Nabízíme vám kompletní obalová řešení z jedné ruky.


Chcete poradit ohledně jakéhokoli výrobku z našeho sortimentu? Stačí nás kontaktovat!Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Sponkovače | Balicí stroje | Stahovací pásky | Papírové lepicí pásky | Výstražné pásky | Krepové pásky | Odvíječe lepicí pásky | Poštovní obaly | Kartonové krabice | Označení | Zajištění zboží