Zvedací stoly

Zvedací stoly se staly neodmyslitelnou součástí výrobních postupů a logistických procesů. Díky své univerzální použitelnosti jsou zvedací stoly perfektním pomocníkem ve skladu nebo dílně s pozitivním ergonomickým vlivem.

V kategorii Zvedací stoly Vám nabízíme výrobky následujících značek: Edmolift, Flexlift, eurokraft basic.

Vaše filtry
  Značka
  Typ produktu
  Trvale udržitelný rozvoj
  Vybavení
  Vlastnost
  Šířka plošiny
  Rozsah zdvihu
  Provozní napětí
  Nosnost
  Délka plošiny
  Cena s DPH
  Cena bez DPH
  Relevance
  Počet výrobků: 55

  Zvedací stoly pro zdravou práci  Práce ve skladu nebo v montáži je spojena s neustálým zvedáním a shýbáním. Se zvedacím stolem od společnosti kaiserkraft si vaši zaměstnanci pracovní výšku bez námahy přizpůsobí. Díky tomu jsou chráněna záda. Kromě toho jsou naše zvedací stoly velmi silné a jsou k dostání i v mobilním provedení.  Efektivnější a zdravější práce se zvedacím stolem  Už jste někdy zkoušeli zvednout předmět o hmotnosti 100 kilogramů na stůl? Pro naše zvedací stoly je to snadný úkol. V závislosti na modelu zvednou do výšky až 8000 kilogramů. Výška zvedacích stolů s hydraulickým nebo elektrohydraulickým pohonem je plynule nastavitelná. Vaši zaměstnanci tak mohou při každé činnosti nezávisle na vlastní tělesné výšce zaujmout zdravou a uvolněnou polohu. Kromě toho nemusejí mít strach, že jim předmět spadne na prsty. Zvedací stoly se hodí také pro překlenování výškových rozdílů v rámci dopravních zařízení.  Druhy zvedacích stolů  Zvedací stoly se rozdělují na ploché a kompaktní zvedací stoly. Hlavní rozdíl mezi oběma druhy spočívá v konstrukční výšce. U kompaktních zvedacích stolů je výška větší, protože pod plošinou se nachází hydraulický agregát. Ploché zvedací stoly jsou nižší. V závislosti na provedení je lze nakládat z rampy nebo přímo vidlicovým zdvižným vozíkem. Jako mobilní varianta s koly spojují plošinové zdvižné vozíky výhody zvedacího stolu a běžných zdvižných vozíků. Pokud chcete přepravovat palety, doporučujeme model s vidlicí. Zvedací stoly s plnou plošinou jsou pak ideálním řešením pro přepravu jednotlivých předmětů.  U většiny zvedacích stolů a zdvižných plošinových vozíků se jedná o plošinové vozíky s nůžkovým zdvihem. Velmi dobrých výsledků dosáhnete s výrobky s dvojitými nebo trojitými nůžkami. Sklopné zvedací stoly poskytují cennou pomoc, když vaši zaměstnanci při práci odebírají předměty z vysokých nádob nebo mřížkových boxů.  Obsluha  Zvedání stacionárních nebo mobilních zvedacích stolů je v závislosti na modelu prováděno pomocí nožních pedálů a ruční páky, popřípadě stisknutím tlačítka. Pokud musí být práce rychlá, vyplatí se funkce Quicklift. Zvedací stoly s vřetenem nejsou příliš komfortní, zato jsou však cenově výhodné, mají obzvlášť dlouhou životnost a umožňují nastavení s přesností na milimetr.  Tipy pro výběr vhodného zvedacího stolu  Zvedací stoly dostanete u společnosti kaiserkraft v mnoha různých provedeních. Následující dotazy vám pomohou zkrátit hledání.  • Jakou hmotnost má zvedací stůl unést?

  • Jaká délka a šířka je ideální?

  • Chcete předměty pouze zvedat nebo také přepravovat?

  • Chcete zvedat palety, jednotlivé předměty nebo obojí?

  • Jaká výška je dostatečná?

  • Využijete možnost naklápění zvedacího stolu do strany? Máte další dotazy ke zvedacím stolům nebo jiným zvedacím přístrojům?


  Kontaktujte nás. Rádi vám pomůžeme s výběrem.  Odborní poradci společnosti kaiserkraft jsou samozřejmě kdykoliv připraveni zaznamenat vaše zvláštní požadavky a realizovat je.