Ochrana hran, ochrana povrchu

Žádný balík a žádná paleta se neobejde bez hran. A má Vaše zásilka dorazit k příjemci bezpečně a nepoškozená, existuje jeden trik, který se přesně tady použije: ochrana hran – v mnoha tvarech, velikostech a materiálech.

V kategorii Ochrana hran, ochrana povrchu Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft basic.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj

Ochrana hran a povrchů: narazili jste? Žádný problém!Dokonce i robustní přepravované zboží má svou Achillovu patu. A to obvykle v rozích a na okrajích. Ušetřete na těžkopádných obalech a používejte produkty na ochranu hran a povrchu pro objemné a citlivé zboží. Výhodou je i to, že už na rohy nebudete muset dávat pozor při přepravě.
Otázka výpočtu nákladů a přínosů: které přepravované zboží vyžaduje ochranu povrchů a hran?Ať už se jedná o velký stůl z vysoce kvalitních materiálů nebo paletu s pórobetonovými bloky: ochrana povrchů a hran je důležitá vždy, když chcete přepravovat těžké a objemné zboží, které by se mohlo odštípnout nebo odlomit.Ochranné produkty zajišťují citlivé body na zboží a zároveň snižují spotřebu obalových materiálů. Například k zajištění rohů psacího stolu, které jsou náchylné k poškození, byste jinak potřebovali obrovskou kartonovou krabici, která nabízí dostatek prostoru pro pořádné vypodložení celého kusu nábytku. Bylo by to plýtvání místem i zdroji a logistické úsilí by narostlo do obrovských rozměrů.Výrobky pro ochranu povrchů a hran zároveň do jisté míry zajišťují, že například při naložení mnoha palet s vhodně zajištěným objemným zbožím nedojde k poškození přepravního vozidla odřením nebo odštěpením.
Jakým přínosem jsou výrobky na ochranu hran a povrchů během přepravy?Profily na ochranu hran z různých materiálů jsou důležité pro zajištění nákladu, protože umožňují co nejtěsnější tah upínacích popruhů a zlepšují přilnavost mnoha materiálů – bez rizika poškození. To platí i v případě, že chcete náklad přemístit pomocí zvedacího zařízení.
Hrana, roh, úhel: kdy použít který výrobek?Obaly a zboží se k sobě samozřejmě musí vždy hodit. To platí jak pro materiál, tak i pro obal, hmotnost, rozměry a další součásti balení pro optimální přepravu.Kartonové rohy a lišty jsou užitečné při přepravě nábytku nebo jako další „ochranná vrstva'' pod ovazovacími pásky, síť na ochranu povrchu zajišťuje neporušenost celokovových povrchů. Pro těžké dřevěné latě na paletách je správnou volbou plastový profil v různých provedeních.Máme také pouzdra z tvrdého papíru pro přepravu plánů, výtisků nebo jiných dokumentů a nabízíme obzvláště chytré řešení ochrany výrobků v podobě našich teleskopických přepravních obalů.Ještě více tipů pro úspěšnou přepravní logistiku najdete v našem nákupním poradci Obalový materiál!Tyto produkty by Vás rovněž mohly zajímat:Profily na ochranu hran | Skládací krabice | Ochrana rohů | Ruční odvíječe | Hadicové fólie | Smršťovací fólie | Příslušenství pro balení | Balicí stoly TRESTON