Katalogy v digitální podobě

Chcete procházet náš katalog šetrně k životnímu prostředí nebo si jen něco rychle vyhledat? Naše digitální katalogy a online brožury jsou Vám nyní k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ať už máte zájem o hlavní katalog kaiserkraft nebo o naši vlastní výrobu. Zde získáte všechny potřebné informace jediným kliknutím. Užijte si hledání, objevování a čtení.

Všechno nejlepší do nového roku.

Flipové katalogy 800Naše nejlepší produkty jsou už tak dobré, že je můžete Vy i Vaše firma s klidem využít ke zdolávání výzev v novém roce 2024.

Profesionální vybavení a řešení obalového materiálu, která plní svůj účel.

To nejlepší z Profesionální vybavení a řešení obalového materiálu.
Flipové katalogy ler


Ať potřebujete řešení pro provoz, dílnu, nebo sklad, regionální, lokální, nebo globální, v malém, nebo velkém měřítku, denně usilujeme o to, abychom Vám mohli poskytnout dostatek vybavení na práci. Také se maximálně snažíme, aby naše řešení splnila, co mají: Vaši práci. Proto se pečlivěji díváme, pozorněji nasloucháme a uvědoměleji jednáme. Ale hlavně všechno udržitelným způsobem, který má do budoucna potenciál. Je prostě enkelfähig. Na to se můžete spolehnout!*

* Ceny se mohou během roku měnit.

Neustále přinášíme něco nového.

Empowered to work best.

Empaticky pomáháme svými rozsáhlými odbornými znalostmi z oboru a obalového průmyslu, rozumíme řetězcům hodnot, dodáváme kvalitní produkty i jejich udržitelné alternativy, poskytujeme špičkové služby a servis od produktů, přes technickou inte graci, až po řešení na míru. Náš sortiment pokrývá veškeré požadavky na profesionální vybavení kance láří, manipulační techniky, skladů, dílen i obalových řešení.

Flipové katalogy ler

Projekty vše je možné.

Plánování a realizace prostorů. S projekční službou společnosti kaiserkraft.
Flipové katalogy 800

Dostanete vše, co máme: dlouholeté zkušenosti, osobní a přístupné poradenství a ochotu akceptovat a vyřešit i složité situace. Stručně řečeno: naši projektoví odborníci jsou mistři ve zvládání výzev.

Snadné nákupy.

eProcurement se společností kaiserkraft.

Jsou oblasti, kde potenciál úspor není tak zjevný. A pak je tu také nákup drobného zboží, protože nekoordinované objednávání drobného zboží s sebou přináší vysoké procesní náklady. Proto je obzvlášť důležité získat kontrolu a přehled právě v této oblasti.

Flipové katalogy 763

Dokonale sedí.

Individuální produkty z vlastní výroby kaiserkraft.
Titulní strany brožury s naší vlastní produkcí

Ať už se jedná o zakázkovou nebo sériovou výrobu, naše kaiserkraft vlastní výrobní závody vytvářejí výrobky, které dokonale odpovídají Vašim potřebám - barevně, tvarově a v naprosto špičkové kvalitě Made in Germany.

The Expertise Collection.

Produtky, které něco vydrži: eurokraft.

Proto potřebujete výrobky, které vydrží i velkou zátěž. Již více než 75 let děláme vše pro to, abychom společnosti vybavili. Know-how, cit pro kvalitu a vášeň pro kancelářské a obchodní vybavení - to vše se promítá do naší vlastní značky EUROKRAFT. Výsledkem jsou výrobky, které odolávají času.

Titulní strana brožury

E-modul eurokraft pro NEO.

Lehkost přepravy.

E-modul NEO je elektropohon, který v sobě spojuje tři věci: Ergonomii, bezpečnost práce a flexibilitu. Používá se všude tam, kde se používají ručně poháněné pozemní přepravní prostředky. E-modul NEO umožňuje přepravovat břemena až do hmotnosti 500 kg s výrazně vyšší snadností. To usnadňuje práci zaměstnancům a celkově zajišťuje vyšší bezpečnost práce.

Flipové katalogy ler

Elektrický stojan na materiál eurokraft pro.

Zvedání a spouštění stiskem tlačítka.
Flipové katalogy wt$

Představte si, že máte osobního asistenta, který s vámi prochází všemi vzestupy a pády. Který vás zbaví zátěže a funguje pouhým stisknutím tlačítka. A který při vás stojí i po deseti letech stejně spolehlivě jako první den.