Katalogy v digitální podobě

Chcete procházet náš katalog šetrně k životnímu prostředí nebo si jen něco rychle vyhledat? Naše digitální katalogy a online brožury jsou Vám nyní k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ať už máte zájem o hlavní katalog KAISER+KRAFT nebo o naši vlastní výrobu. Zde získáte všechny potřebné informace jediným kliknutím. Užijte si hledání, objevování a čtení.

KAISER+KRAFT Best of kancelář i provoz

To nejlepší z kancelářské a provozní vybavení
Flipové katalogy ler

Spokojit se s tím, co už máme? A možná někdy v budoucnu se uvidí? Ne, to není náš styl. Rádi inovujeme. Ve světě vybavení pro provoz se koneckonců pořád něco děje – a my rádi přemýšlíme o tom, jak to dobré ještě více vylepšit. Výsledky našeho inovátorského úsilí si můžete prohlédnout na následujících stránkách. Nabídku jsme aktuálně rozšířili o další produkty. Podívejte se tedy sami. Ať už sháníte cokoliv, u nás to najdete.

* Ceny se mohou během roku měnit.

Brožura s produkty naší vlastní značky

Výrobky, které vydrží nápor: EUROKRAFT

Nic vás nesmí zastavit.

Proto potřebujete výrobky, které vydrží i velkou zátěž. Již více než 75 let děláme vše pro to, abychom společnosti vybavili. Know-how, cit pro kvalitu a vášeň pro kancelářské a obchodní vybavení - to vše se promítá do naší vlastní značky EUROKRAFT. Výsledkem jsou výrobky, které odolávají času.

Titulní strana brožury

Realizujeme jakékoli projekty.

Plánování a realizace prostorů. S projekční službou společnosti KAISER+KRAFT.
Flipové katalogy 579

Dostanete vše, co máme: dlouholeté zkušenosti, osobní a přístupné poradenství a ochotu akceptovat a vyřešit i složité situace. Stručně řečeno: naši projektoví odborníci jsou mistři ve zvládání výzev.

Vyzvěte nás. Těšíme se na to.

E-modul EUROKRAFTpro NEO

Lehkost přepravy

E-modul NEO je elektropohon, který v sobě spojuje tři věci: Ergonomii, bezpečnost práce a flexibilitu. Používá se všude tam, kde se používají ručně poháněné pozemní přepravní prostředky. E-modul NEO umožňuje přepravovat břemena až do hmotnosti 500 kg s výrazně vyšší snadností. To usnadňuje práci zaměstnancům a celkově zajišťuje vyšší bezpečnost práce.

Flipové katalogy ler

Elektrický stojan na materiál

Zvedání a spouštění stiskem tlačítka
Flipové katalogy wt$

Představte si, že máte osobního asistenta, který s vámi prochází všemi vzestupy a pády. Který vás zbaví zátěže a funguje pouhým stisknutím tlačítka. A který při vás stojí i po deseti letech stejně spolehlivě jako první den.

Brožura s naší vlastní produkcí

Equipped for manufacturing
Titulní strany brožury s naší vlastní produkcí

Ať už se jedná o zakázkovou nebo sériovou výrobu, naše KAISER+KRAFT vlastní výrobní závody vytvářejí výrobky, které dokonale odpovídají Vašim potřebám - barevně, tvarově a v naprosto špičkové kvalitě Made in Germany.

Usnadnění nákupu

eProcurement se společností KAISER+KRAFT

Jsou oblasti, kde potenciál úspor není tak zjevný. A pak je tu také nákup drobného zboží, protože nekoordinované objednávání drobného zboží s sebou přináší vysoké procesní náklady. Proto je obzvlášť důležité získat kontrolu a přehled právě v této oblasti.

Flipové katalogy 763

KAISER+KRAFT: Váš partner pro Vaši budoucnost

Equipped for tomorrow
Cover

Jsme společnost KAISER+KRAFT. Charakterizuje nás vášeň a kompetentnost. Každý den se snažíme Vás co nejlépe vybavit pro Vaši práci. Přitom nikdy nezapomínáme na odpovědnost vůči životnímu prostředí a lidem. Udržitelnost a obchod totiž patří k sobě. Proto jsme odhodláni snížit zatěžování životního prostředí a klimatu a převzít společenskou odpovědnost.

Elektrické tahače EUROKRAFTpro

TAKKTOR T1000 a T2000: Nejvyšší úroveň bezpečnosti práce a ergonomie

Chcete zvýšit bezpečnost a efektivitu manipulace ve svém provozu? Tahače řady TAKKTOR Vám poskytnou potřebnou podporu při bezpečné přepravě těžkých břemen z místa A do místa B. To znamená: méně únavy a více bezpečnosti při každodenní práci. Tyto tahače se dodávají ve dvou provedeních: T1000 a T2000.

Cover Takktor