Obchodní kufry

Znáte synonymum mobilní kanceláře? Obchodní kufry. Jsou ideálním řešením pro všechny, kdo jsou často na cestách. Praktické kufry a tašky skýtají dostatek úložného prostoru pro spisy, pořadače, notebooky, podklady a umožňují pohodlnou manipulaci díky kolečkům. Jsou dokonalými společníky na cestách.

Obchodní kufry: profesionálně i na cestách!Podklady, kancelářské materiály, notebook, věci na převlečení… K vydařené obchodní cestě patří hodně věcí. A ty se obchodním cestujícím nevejdou jen tak do nějakého kufru. Použijte stylové obchodní kufry ze sortimentu společnosti kaiserkraft, protože s nimi vytvoříte perfektní dojem profesionality a sobě usnadníte obchodní život.Jaké nároky splňují obchodní kufry?Kvalitní zavazadla pro obchodní cestující nabízejí maximum místa na minimální možné ploše. A to se týká nejen objemu, ale také pořádku a organizace. Od kancelářského materiálu až po kartáček na zuby při cestě, která trvá přes noc, bude mít každá důležitá věc své místo a najdete ji jedním sáhnutím, aniž byste museli pokaždé prohledávat celý kufr.Kromě toho berou kufry pro piloty svou obchodní funkci zcela vážně – vzhledově, s ohledem na materiály a s promyšlenými detaily:  • Kvalitní materiály se seriózní podobou podtrhují jejich profesionální (vážný) vzhled.

  • Díky robustnímu provedení a komfortní manipulaci (kolečka) jsou obchodní kufry ideální pro časté použití a velké počty kilometrů.

  • Rozměry často splňují požadavky leteckých společností na kabinové zavazadlo. Není nutná časově náročná registrace zavazadla!


Jaký obchodní kufr je vhodný pro mou cestu?Do určitého bodu je jen otázkou vkusu, pro jaký model se u společnosti kaiserkraft rozhodnete. Různá provedení však mají vždy speciální vlastnosti pro určité obchodní cesty:Kufry s tvrdým pouzdrem jsou optimální pro prodejce, protože dobře odolávají častému vyjímání a vkládání do zavazadlového prostoru, a přitom ještě chrání citlivý obsah jako například vzorky.Varianty s měkkým pouzdrem jsou univerzální výrobky, které se však hodí zejména pro cesty, na kterých zůstáváte přes noc. Do různých přihrádek se vám odděleně vejdou všechny denní i noční potřeby. Nebudou tak vidět ponožky, až budete chtít svému obchodnímu partnerovi představit nejnovější portfolia.Klasický kufr pro piloty je zázračnou pomůckou na podklady a technické přístroje. Je vhodný zejména pro moderátory a přednášející, kteří si svou přednášku chtějí kompaktně připravit a například chtějí rovnou přepravovat i důležitý obsah přednáškového kufru.Pokud hledáte trochu podpory v otázkách přednášek, najdete u nás Poradce pro přednášky. V případe dotazů k našemu sortimentu obchodních kufrů vám kdykoliv rádi pomůžeme osobně.