Mobilní zahrazení

Díky intenzivním signálním barvám jsou zahrazovací mříže, sloupky, parkovací oblouky a zahrazovací řetězy nepřehlédnutelnými překážkami. Můžete pomocí nich rozpoznatelně označit především nebezpečné zóny.

Vaše filtry
Typ produktu
Cena s DPH
1742
1742
24684
24684
-
Cena bez DPH
1440
1440
20400
20400
-
Relevance
Počet výrobků: 14

Zahrazovací prvky se postaví nebezpečí do cestyStává se to rychleji, než bychom chtěli: lehkovážný návštěvník nebo zaměstnanec projde nesprávnými dveřmi nebo zvolí nesprávnou cestu – a najednou se octne v prostorách, ve kterých nemá co pohledávat nebo kde je dokonce vystaven nebezpečí. S jednoznačnými a jasně umístěnými zahrazovacími mřížemi nebo jinými zahrazovacími prvky z naší nabídky si tyto starosti o bezpečnost provozu můžete ušetřit – postaví se nebezpečí do cesty.
Proč je zahrazení tak důležité?Odpověď je jasná: pro bezpečnost v provozu jsou zahrazovací mříže nebo jiné zahrazovací prvky jednoduše nezbytné. Beze slov, avšak jednoznačnými signály upozorní, kde se vyskytují zdroje nebezpečí. Kromě toho si ušetříte dlouhé instruktáže, které prostory jsou dočasně nebo permanentně tabu – výstražné a zahrazovací pásy zde mají výrazně vyšší signální účinek. Zahrazení kromě toho mohou zajistit i ochranu, pokud se již nebezpečí vyskytlo.Pokud velkoryse dimenzujete jízdní prostor a od uliček pro pěší jej oddělíte příslušným značením a zahrazovacími prvky, zaměstnanci budou moci bezpečně uhnout dříve, než dojde ke kolizi. Produkty z oblasti protinárazové ochrany a ochrany hran zabraňují nebezpečným srážkám se stěnou nebo regálem a absorbují energii při nárazu, čímž zároveň výrazně snižují nebezpečí úrazu.Tuto kombinovanou funkci ukazatelů, hlídačů a navigátorů zvládnou převzít všechna naše zahrazovací zařízení. Také proto, že decentní upozornění použijete jistě raději než bezpečnostní instruktáž s několika vykřičníky.
Kde najdu který typ zahrazení?Jedním z těchto decentních upozornění jsou naše plastové sloupky s popruhem, pomocí kterých můžete rychle, mobilně a flexibilně zahradit určité oblasti ve vnitřních i venkovních prostorách. Zdvořilým způsobem tak například zabráníte zákazníkům při prohlídkách vstupovat do určitých provozních prostor, aniž by se cítili znepokojeně.Vidíte: kaiserkraft je skutečně nejlepší adresou, kde můžete nalézt všechny typy zahrazovacích prvků pro bezpečnost a chod provozu. Stejně jako ve všech produktových oblastech vám také zde rádi pomůžeme s výběrem. Kontaktujte nás!