Ventilátory

Pro cirkulaci vzduchu a regulaci tepla: Ventilátory zajišťují příjemný chladivý průvan v interiéru vaší firmy. Obvykle se používají v horkých dnech, ale tato zařízení jsou chytrou volbou i v zimě. Velké nástěnné nebo stojanové ventilátory totiž vracejí teplo, které se nahromadilo v horní části místnosti, zpět dolů. Objevte u společnosti kaiserkraft velký výběr: od podlahových a stropních až po stolní ventilátory!

V kategorii Ventilátory Vám nabízíme výrobky následujících značek: IDEAL, LISTA.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 91

Ventilátory pro regulaci tepla v interiéruKdyž v létě v kanceláři panuje horko, ventilátor rozhýbe vzduch a zajistí příjemné osvěžení. Ve velkoplošných místnostech, jako jsou tovární haly, používejte velké ventilátory v různých provedeních, aby se proud vzduchu dostal do všech koutů. Přístroje s vysokým výkonem jsou vhodné i pro velké místnosti – slibují totiž dosah až osm metrů.Jak funguje ventilátor?Ventilátory poskytují osvěžení, aniž by přímo ochlazovaly vzduch. Oběžná kola těchto přístrojů pouze uvádějí vzduch do pohybu, čímž zajišťují chladicí účinek. To lze přirovnat k proudu vzduchu při jízdě na kole. Lehký průvan vzduchu navíc umožňuje rychlejší odpařování potu na pokožce a snižuje pocit horka.Rozdíly mezi stojanovými, stolními a nástěnnými ventilátoryExistují různé varianty ventilátorů pro různé provozní oblasti. Model vybíráte podle vhodné velikosti i podle místa, kam chcete přístroj umístit.  • Stojanové ventilátory: Sloupové a stojanové ventilátory vytvářejí silný proud vzduchu s velkým dosahem. Díky tomu jsou vhodné pro velké vnitřní prostory, jako jsou tovární haly nebo velkoprostorové kanceláře.

  • Podlahové ventilátory: Výkonné podlahové ventilátory efektivně zmírňují teplo ve velkých místnostech. Díky jejich praktickým rozměrům a rukojeti pro přenášení je lze také flexibilně přemisťovat.

  • Stolní ventilátory: Stolní ventilátory jsou ideální pro přímé chlazení jednotlivých pracovišť v kanceláři. Uvádějí vzduch do pohybu na menší vzdálenost a mají jemný chladicí účinek. Stačí je umístit na stůl nebo na okenní parapet a nastavit požadovaný úhel sklonu. Tímto způsobem nasměrujete proud vzduchu zcela podle svých potřeb.

  • Nástěnné ventilátory: Ventilátory, které lze připevnit na zeď, jsou praktickým doplňkem vybavení kanceláře. Rozhýbají totiž vzduch v místnosti, aniž by zabíraly místo na podlaze. Díky přiloženému dálkovému ovládání můžete přístroje ovládat i z pohodlí svého pracoviště.


Vlastnosti a výhody ventilátorůNajdete zde ventilátory z různých materiálů, od nerezové oceli až po hliník. Svým jednoduchým designem a barvami se vizuálně hodí do interiéru každé místnosti. Většina přístrojů má několik stupňů, pomocí kterých můžete nastavit intenzitu proudění vzduchu podle svých potřeb a požadavků daného místa.Integrovaná ochrana proti přehřátí zajišťuje bezpečnou práci stojanového ventilátoru i při vysokých teplotách a silném výkonu. Vysoce kvalitní modely jsou navíc tiché, takže můžete nerušeně pracovat. Vzhledem k tomu, že ventilátory mají nižší spotřebu energie než klimatizace, jsou cenově dostupnou alternativou.Pokud máte zájem o další informace o sortimentu, kontaktujte nás. Náš přátelský servisní tým vám rád pomůže s výběrem vhodných ventilátorů.
Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Pryžové rohože | Vozíky na podnosy | Pracovní stoly | Nábytkové trezory | Držáky na nářadí | Schůdkové žebříky