Chladicí přístroje

Bez ohledu na to, jaké je venku horko, si vaši zaměstnanci zachovají chladnou hlavu. Naše chladicí přístroje se o to postarají: splitové klimatizace, mobilní klimatizační přístroje a odpařovací chladiče.

V kategorii Chladicí přístroje Vám nabízíme výrobky následujících značek: TCL, GREE, Master.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Vybavení
Relevance
Počet výrobků: 12

Chladicí přístroje – konec akumulace teplaZůstat v pohodě se někdy lépe řekne, než udělá. Když se v pracovním prostoru hromadí horký vzduch, tělo i mysl se rychle unaví. Naše chladicí přístroje tomu zabraňují.
Alternativa k ventilátoruHlavní rozdíl mezi chladicím přístrojem a ventilátorem: chladicí přístroj snižuje teplotu, zatímco ventilátor cirkuluje vzduch. Dobré klimatizace se neomezují pouze na chlazení. Lze je také použít k odvlhčování, větrání a vytápění v zimě.U společnosti kaiserkraft najdete chladicí přístroje v následujících kategoriích:

  • Splitové klimatizace jsou dvě jednotky v jedné. Vnitřní jednotka odpařuje chladivo v místnosti. Venkovní jednotka uvolňuje tepelnou energii odebranou z místnosti ven.

  • Monoblokové klimatizace: Tyto chladicí přístroje jsou kompaktní a mobilní. Místo venkovní jednotky je zde hadice pro odvod vzduchu, která je vedena ven například otevřeným oknem nebo je připojena k průchodce ve stěně.

  • Odpařovací chladiče: Odpařovací chladiče zvlhčují speciální filtry vodou z vodovodu a ochlazený vzduch rozvádějí ventilátorem po místnosti. Správná volba pro chlazení velkých místností.


Až potud je všechno v pořádku. Otázkou je, kdy je který chladicí přístroj tou správnou volbou.
Kde a kdy potřebujete který chladicí přístrojRozhodujícím faktorem při výběru chladicích přístrojů je to, co chcete chladit. Pro jednotlivé kanceláře nebo jiné pracovní prostory je dobrou volbou splitová klimatizace, protože přispívá k příjemnému pracovnímu klimatu po celý rok. Protože je příjemně tichá, je vhodná i tam, kde je vyžadována maximální koncentrace. Monoblokové klimatizační přístroje mají tu výhodu, že jsou mobilní a připravené k okamžitému použití. Hlučnost je však vyšší. Ve velkých otevřených nebo větraných halách doporučujeme odpařovací chladiče. Nevyžadují chladicí kapaliny škodlivé pro životní prostředí, jejich provoz je levný a lze je okamžitě použít.Stále máte otázky týkající se chladicích přístrojů a vnitřního klimatu? Kontaktujte nás. Rádi vám pomůžeme.