První pomoc

Perfektní připravenost pro případ nouze – s našimi výrobky z oblasti první pomoci. Od láhve pro výplach očí až po skříň na obvazy, od skříně na léky až po nosítka, od kufru první pomoci až po sloup první pomoci… V našem sortimentu najdete vše pro perfektní vybavení pro první pomoc.

V kategorii První pomoc Vám nabízíme výrobky následujících značek: SÖHNGEN, mauser.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 87

Vybavení pro poskytnutí první pomoci vždy na dosahKompletní vybavení pro poskytnutí první pomoci patří k základním a důležitým věcem, které musí být k dispozici v každé firmě. Materiál pro první pomoc by měl být obecně kdykoli rychle a snadno po ruce a po použití by měl být znovu doplněn. Potřebný rozsah výbavy se přitom řídí podle počtu zaměstnanců a druhu provozu. V nákupním poradci na téma První pomoc zjistíte další informace ohledně potřebného počtu lékárniček.Lékárničky vyžadují bezpečné skladováníVe firmách se používají malé lékárničky podle normy ČSN 13157, stejně jako velké lékárničky podle normy ČSN 13169. Kromě uskladnění obsahu v kufřících na obvazy nebo lékárničkách nabízejí bezpečné skladovací místo také speciální skříně na obvazy. V různých velikostech a s možností dodatečného uskladnění léků a dalšího lékařského vybavení tak vaše vybavení pro poskytnutí první pomoci spolehlivě ochráníte před škodlivými vnějšími vlivy jako je sluneční záření nebo vlhkost.Další praktické možnosti vybavení v oblasti první pomociLehátka pro odpočívárny jsou vhodným doplňkem zařízení sociálních prostor. Zaměstnanci si mohou odpočinout v případě slabosti, poraněným osobám zde může být poskytnuta péče a mohou zde počkat na sanitku. V případě, že pacient není schopen samostatné chůze, může být přepraven na nosítkách. Sprchy pro výplach očí nebo sprchy pro nouzové oplachování těla doplňují vybavení pro případ nouze především v takových provozech, kde jsou používány nebezpečné látky. V našem poradci Láhve pro výplach očí naleznete další praktické tipy a informace k tomuto tématu.Aby byl materiál pro první pomoc rychle k nalezení kdekoli ve firmě, příslušné kufříky, lékárničky nebo skříně musí být umístěny tak, aby byly dobře vidět, a musí být správně označeny. Ať se jedná o bílý kříž na zeleném pozadí nebo signální červenou barvu, kaiserkraft nabízí pro všechny oblasti kvalitní a účelné vybavení pro poskytnutí první pomoci! Přečtěte si také našeho poradce První pomoc.Informovanost zaměstnanců, prevence nehod!První pomoc přichází na řadu často v případech, kdy nebyla správně dodržena pravidla bezpečnosti práce. Zaměstnance ihned při nástupu do vaší firmy informujte o všech nebezpečích a zejména o tom, jak jim předcházet.
Kdy by měla být prováděna bezpečnostní školení?  • Alespoň jednou ročně pro osvěžení

  • Při nástupu do firmy

  • Při převedení na jiné pracoviště

  • Na základě mimořádného podnětu

  • V případě rozpoznání nejistých situací


Prevence nehod – s pracovními ochrannými oděvyNehody se stávají, avšak se správnými pracovními ochrannými oděvy jim můžete předcházet. Zde v našem e-shopu naleznete pracovní rukavice, pracovní ochranné oděvy, ochranu dýchacích orgánů, zraku, hlavy, sluchu a bezpečnostní obuv.
Kam se starými lékárničkami nebo s prošlými produkty?Staré lékárničky by již samozřejmě neměly být používány při vážných úrazech, protože rukavice se mohou stát porézními, obvazový ztrácí elasticitu a náplasti již nemusí být sterilní. Vaši starou lékárničku však můžete darovat! Namísto aby skončila v popelnici tak vaše lékárnička pomůže spolkům, které např. provádějí kurzy první pomoci – zde mohou prošlé produkty ještě prokázat dobrou službu!