Čištění oken

Nevidíte přes okna? Pusťte dovnitř světlo. Zde naleznete výrobky pro čištění oken, od utěrek z mikrovlákna přes rozmýváky až po profesionální prostředky na čištění oken.

V kategorii Čištění oken Vám nabízíme výrobky následujících značek: Unger, eurokraft basic, Vermop.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Cena s DPH
974
974
6643
6643
-
Relevance
Počet výrobků: 16

Čištění okenČištění oken bez pruhů a šmouh? S výrobky od společnosti kaiserkraft to dokážete.Proč je pravidelné čištění oken důležitéPředstavte si, že vstoupíte do místnosti se špinavými okny, která již nepropouštějí žádné denní světlo. Pak si tutéž místnost představte prosvětlenou, s čistými okny. Cítíte ten rozdíl? Vaši zaměstnanci jej cítí také. Čistá okna zvedají náladu a předcházejí únavě. Kromě toho působí vyčištěné okno i zvenku, protože čistá fasáda dělá dobrý dojem.Jak často by se měla čistit oknaObecně platné pravidlo neexistuje, ale základní pravidlo, podle kterého se lze orientovat říká, že dobrý průměr je 4 až 6 krát za rok. Jak často je třeba čistit okna, to záleží mimo jiné na tom, jak znečištěný je venkovní a vnitřní vzduch a do jaké míry jsou okna vystavena vlivu počasí. U výkladů působí dobrá viditelnost na obraty, takže výlohy čistěte nejlépe každý týden.S těmito nástroji je čištění oken nejlepšíKancelářské nebo výrobní budovy s velkými a vysokými prosklenými fasádami vyžadují profesionální čističe oken. Zatímco menší prosklené plochy vyčistí Vaši zaměstnanci sami a Vy ušetříte. Předpokladem je správné vybavení pro čištění oken.U nás dostanete vše, co potřebujete pro zářivé výsledky:  • Utěrky z mikrovlákna pro rychlé odstranění prachu a nečistot

  • Rozmýváky pro rozptýlení čisticího prostředku na oknech

  • Stěrky pro důkladné stažení nečistot a čisticí kapaliny

  • Teleskopické tyče pro větší dosah a práci šetrnou k zádům

  • Prostředky na čištění oken pro profesionální nároky, lepší než běžné čisticí prostředky na sklo

  • Škrabky na sklo pro šetrné odstranění odolných zbytků


Měli byste nejraději kompletní vybavení? Společnost kaiserkraft nabízí také vše v jednom. Podívejte se na naše sady na čištění oken.Čistota s našimi výrobky pro úklidČistota a pořádek jsou pro nás důležité. Proto u nás dostanete nejen výrobky pro čištění skel a rámů. Ať potřebujete košťata nebo zametací stroje, vysokotlaké čističe, průmyslové čisticí prostředky, čističky vzduchu nebo vysavače, v našem sortimentu naleznete pro úklid a sanitární potřeby téměř vše, co potřebujete pro úspěšný boj proti prachu a špíně. Náš naváděcí systém pro průmyslové čištění Vám při hledání pomůže.Nenašli jste výrobek, který hledáte? Potřebovali byste individuální poradenství? Prostřednictvím naší stránky s kontakty rychle najdete vhodnou kontaktní osobu.