Čištění oken

Nevidíte přes okna? Pusťte dovnitř světlo. Zde naleznete výrobky pro čištění oken, od utěrek z mikrovlákna přes rozmýváky až po profesionální prostředky na čištění oken.

V kategorii Čištění oken Vám nabízíme výrobky následujících značek: Unger, Kärcher, Vermop.

Značka
Typ produktu
Cena s DPH
738
738
6764
6764
-
Relevance
Počet výrobků: 15

Čištění okenČištění oken bez pruhů a šmouh? S výrobky od společnosti KAISER+KRAFT to dokážete.Proč je pravidelné čištění oken důležitéPředstavte si, že vstoupíte do místnosti se špinavými okny, která již nepropouštějí žádné denní světlo. Pak si tutéž místnost představte prosvětlenou, s čistými okny. Cítíte ten rozdíl? Vaši zaměstnanci jej cítí také. Čistá okna zvedají náladu a předcházejí únavě. Kromě toho působí vyčištěné okno i zvenku, protože čistá fasáda dělá dobrý dojem.Jak často by se měla čistit oknaObecně platné pravidlo neexistuje, ale základní pravidlo, podle kterého se lze orientovat říká, že dobrý průměr je 4 až 6 krát za rok. Jak často je třeba čistit okna, to záleží mimo jiné na tom, jak znečištěný je venkovní a vnitřní vzduch a do jaké míry jsou okna vystavena vlivu počasí. U výkladů působí dobrá viditelnost na obraty, takže výlohy čistěte nejlépe každý týden.S těmito nástroji je čištění oken nejlepšíKancelářské nebo výrobní budovy s velkými a vysokými prosklenými fasádami vyžadují profesionální čističe oken. Zatímco menší prosklené plochy vyčistí Vaši zaměstnanci sami a Vy ušetříte. Předpokladem je správné vybavení pro čištění oken.U nás dostanete vše, co potřebujete pro zářivé výsledky:  • Utěrky z mikrovlákna pro rychlé odstranění prachu a nečistot

  • Rozmýváky pro rozptýlení čisticího prostředku na oknech

  • Stěrky pro důkladné stažení nečistot a čisticí kapaliny

  • Teleskopické tyče pro větší dosah a práci šetrnou k zádům

  • Prostředky na čištění oken pro profesionální nároky, lepší než běžné čisticí prostředky na sklo

  • Škrabky na sklo pro šetrné odstranění odolných zbytků


Měli byste nejraději kompletní vybavení? Společnost KAISER+KRAFT nabízí také vše v jednom. Podívejte se na naše sady na čištění oken.Čistota s našimi výrobky pro úklidČistota a pořádek jsou pro nás důležité. Proto u nás dostanete nejen výrobky pro čištění skel a rámů. Ať potřebujete košťata nebo zametací stroje, vysokotlaké čističe, průmyslové čisticí prostředky, čističky vzduchu nebo vysavače, v našem sortimentu naleznete pro úklid a sanitární potřeby téměř vše, co potřebujete pro úspěšný boj proti prachu a špíně. Náš naváděcí systém pro průmyslové čištění Vám při hledání pomůže.Nenašli jste výrobek, který hledáte? Potřebovali byste individuální poradenství? Prostřednictvím naší stránky s kontakty rychle najdete vhodnou kontaktní osobu.