UPLINER 2.0

Technicky optimalizovaný UPLINER 2.0
UPLINER 2.0 byl jako psací stůl s elektrickým přestavováním výšky technicky optimalizován tak, aby umožňoval nastavení 4 individuálních výšek a jejich uložení na pevný disk. Jak modely stolu UPLINER zpříjemní vaši práci u psacího stolu, si přečtěte zde.

V kategorii UPLINER 2.0 Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 15
UPLINER 2.0 – rozvíjet dobré nápady se vyplatí
UPLINER 2.0 je důsledným dalším vývojem předchozího modelu. Zdědil mnoho praktických funkcí, které jsou nezbytné pro ergonomicky dokonale zařízené pracoviště. Výškově přestavitelný psací stůl je téměř neodmyslitelnou součástí zdravého kancelářského pracoviště. UPLINER 2.0 a jeho předchůdce zde vynikají příjemnou funkcí elektrického přestavování výšky. Přestavování výšky je potřebným předpokladem pro přizpůsobení psacího stolu individuálním potřebám a tělesné výšce. Tento výškově přestavitelný psací stůl tak může být využíván jak vsedě, tak i vestoje. Psací stoly UPLINER patří díky těmto rozmanitým možnostem využití do skupiny VARIETY. Oproti předchůdci je UPLINER 2.0 vybaven čtyřmi paměťovými místy, takže umožňuje uložení různých výšek sezení a stání, které lze nastavit jedním stisknutím tlačítka. Psací stůl UPLINER se poté díky integrovaným motorům s rychlostí zdvihu 35 mm/s automaticky nastaví na požadovanou výšku. Pracovní stůl přitom může být nastaven na výšku mezi 625 mm a 1275 mm. Psací stůl je velmi stabilní a má dlouhou životnost. Funkce jemného rozběhu a zastavení a ochrana proti kolizi jej chrání proti rychlému opotřebení, robustní ocel na podstavci a rámu je zárukou dlouhé životnosti. Úhlový psací stůl tak dosahuje statické nosnosti až 150 kg. Psací stůl v obdélníkovém tvaru unese až 100 kg.

UPLINER 2.0 – vyberte si vhodné provedení
Ať už obdélníkový psací stůl, nebo úhlový stůl, UPLINER 2.0 lze stejně jako předchozí model ve světle šedé barvě, bukovém a javorovém dekoru opticky dobře integrovat do různých kancelářských prostředí. Díky jasným odstínům, čistým liniím, čtvercovým zvedacím sloupům a plochým ližinám získává stůl UPLINER puristický design. Psací stůl je vybaven stříbrnými nohami, které modelu UPLINER propůjčují kvalitní a adaptivní vzhled. Pracovní stůl je standardně dodáván se sklopnou kabelovou vanou, takže prostor v kanceláři bude působit uklizeně i pod stolem a nikde nebudou ležet překážející kabely. Psací stůl UPLINER tak přispívá k opticky atraktivnímu kancelářskému designu a lepšímu pocitu zaměstnance na jeho pracovišti. Dalším důležitým kladným bodem je způsob výroby stolu UPLINER 2.0. Psací stůl je produktem FSC (Forest Stewardship Council®), a je tedy vyráběn z certifikovaného dřeva, které bylo vytěženo v odpovědném lesním hospodářství.