800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Hloubka
Šířka
Výška
 

Skladovací kontejnery

Máte málo místa na uskladnění věcí? Tím pravým řešením mohou být skladové kontejnery, protože nabízejí maximální flexibilitu při využití prostoru a stabilní ochranu před povětrnostními vlivy − uvnitř i venku.
Bylo nalezeno 6 výrobek/-ků/-ky
| | |
Kontejner s izolací
pozinkováno, s dřevěnou podlahou
bez DPH
od 96.100,-
Kontejner pro rychlou montáž
pozinkovaný, rozebraný, bez dřevěné podlahy
bez DPH
od 24.900,-
Kontejner pro rychlou montáž
pozinkovaný, rozebraný, s dřevěnou podlahou
bez DPH
od 24.900,-
Kontejner pro rychlou montáž
pozinkovaný, smontovaný, s dřevěnou podlahou
bez DPH
od 26.600,-
Kombinace kontejnerů na materiál
pozinkováno, bez dřevěné podlahy
bez DPH
od 82.400,-
Kombinace kontejnerů na materiál
pozinkováno, s dřevěnou podlahou
bez DPH
od 88.700,-
Bylo nalezeno 6 výrobek/-ků/-ky
Skladové kontejnery – pro bezpečné uskladnění
V této kategorii jsou pro Vás připraveny skladové kontejnery, kontejnery na materiál, izolační kontejnery a kontejnery pro rychlou montáž ve variabilních provedeních a velikostech. Kontejnery na materiál pro venkovní použití umožňují bezpečné uskladnění stavebních materiálů, pracovních přístrojů a zboží, bez ohledu na vlhkost a počasí. Skladové kontejnery se stohovatelnou konstrukcí umožňují maximální míru využití prostoru. Hotové skladové a kancelářské prostory, jejichž konstrukce umožňuje rychlou montáž, mohou poskytnout dodatečný skladovací prostor i pro krátkodobé projekty v přechodných obdobích. Skladové kontejnery jsou bezpečné a funkční nejen díky stabilitě a materiálu, nýbrž i díky bezpečnostním zámkům a dobré izolaci. Pro logistiku a přechodné uskladnění jsou proto kontejnery na materiál a skladové kontejnery ideální volbou pro nejrůznější způsoby použití a především pro bezpečné skladování.

Kontejnery na materiál, skladové kontejnery a systémy pro rozdělení prostoru
Kontejnery na materiál a systémy pro rozdělení prostoru mohou být zakoupeny předmontované nebo rozložené na jednotlivé díly. Díky dřevěné podlaze se skladové kontejnery snadno čistí a udržují v čistotě. Zda je tou nejlepší volbou pozinkovaná, lakovaná nebo jiná varianta kontejneru, to závisí na místě instalace, stejně jako na materiálu, který bude v kontejneru uskladněn. Pro skladové kontejnery není podle konkrétní konstrukce zapotřebí žádný vlastní základ. Kontejnery pro rychlou montáž s patentovaným rychlým sestavením mohou být jednoduše nainstalovány bez dodatečného nářadí. Zejména pokud má být stávající skladovací prostor zvětšen o přesně kalkulovatelné odstavné plochy, jsou kontejnery na materiál a kontejnery pro rychlou montáž skutečně funkční možností rozšíření. Lze je použít na libovolném místě na dvoře, v hale nebo vjezdu, právě tam, kde budou nejlépe využity. Díky jednoduché konstrukci je možná také rychlá demontáž kontejnerů. Podnikatelé tedy mohou svou disponibilní skladovací plochu flexibilně přizpůsobit aktuálním požadavkům. Informujte se zde v kvalitní nabídce KAISER+KRAFT o všech podrobnostech ohledně skladovacích systémů a vyberte si u KAISER+KRAFT svůj nový skladový kontejner, prefabrikovaný prostor nebo komfortní rozšíření skladu, na přání také jako součást kombinovatelných systémů umožňujících postupné přistavování, s možností rozšíření na úctyhodný malý sklad s maximální velikostí 30 m².
Porovnání výrobků