Toaletní papír

Co se dá pokazit u toaletního papíru?! Nic. Ale pokud jde o toaletní papír pro vaši firmu, můžete udělat mnohem víc. Co přesně a ještě více cenných rad si můžete přečíst zde!

V kategorii Toaletní papír Vám nabízíme výrobky následujících značek: CWS, AIR-WOLF, Kimberly-Clark, TORK.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 27

Toaletní papír: bez něj to prostě nejdePokud chybí šroub nebo nástroj, je to sice nepříjemné, ale práce může pokračovat. Pokud chybí toaletní papír, je to skutečně nouzová situace. I když se o toaletním papíru pro kanceláře, firmy a vybavení umýváren hodně vtipkuje, bez něj nefunguje nic!
Jaké jsou požadavky na toaletní papír ve firmě?Pokud jde o vybavení umýváren, největší roli hrají bezproblémové hygienické standardy a dostatečně velké zásoby spotřebního materiálu. Neměla by se zanedbávat ani efektivita a hospodárnost.  • Vždy je dobré objednat si do zásoby toaletní papír z velkoobchodu. Velké role pro držáky toaletního papíru a dávkovače toaletního papíru sice vyžadují více prostoru, ale ušetří práci úklidovému personálu a jsou celkově levnější.

  • Mnoho dávkovačů pro průmysl je určeno pro použití s průmyslovými i klasickými rolemi pro domácnost. Umývárny tak budou vždy dobře vybaveny. Zásobníky na menší role toaletního papíru postačí na méně frekventovaných toaletách pro zákazníky nebo v malých kancelářích, velké varianty volte pro všechny prostory, které denně využívá mnoho lidí.

  • Pokud se jedná o prestižní prostory, hotelové pokoje nebo podobné toalety, nejlepší možný dojem udělají elegantní držáky toaletního papíru na malé role.Jaká kvalita papíru má smysl pro toaletní papír v kanceláři nebo ve firmě?Výhoda průmyslových rolí v jednovrstvé kvalitě? Mnoho metrů papíru s přijatelným průměrem role. Jedna průmyslová role zhruba odpovídá 14 vícevrstvým rolím pro domácnost. I když zde není komfort tak vysoký jako u třívrstvých nebo čtyřvrstvých, toaletní papír odvede svou práci hygienicky a za příznivou cenu.Výhodou jednovrstvého papíru je také to, že se při intenzivním používání umývárny rychleji rozpouští, čímž se snižuje riziko ucpání potrubí. Tato sanitární potřeba je proto jako stvořená pro praktické vybavení umýváren a sociálních místností.Zda musí být v jiných oblastech firmy skutečně použit třívrstvý nebo čtyřvrstvý toaletní papír, opět silně závisí na četnosti používání a požadovaném vzhledu. Pokud se chcete prezentovat jako kvalitní firma s jasným zaměřením na zákazníka – například v hotelnictví a gastronomii – každá další vrstva papíru bude dobrou investicí.Toaletní papír pro firmy známe stejně dobře jako jiné aspekty podnikového vybavení. Proto nás můžete kontaktovat v případě jakýchkoli dotazů!