800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Délka
Výška
 

Pracovní plošiny

Pracovní plošiny jsou nezbytným pomocníkem pro zdolávání velkých výšek ve skladu nebo dílně. S našimi výrobky můžete bezpečně a pohodlně pracovat na vysoko položených místech.
Bylo nalezeno 3 výrobek/-ků/-ky
| | |
bez DPH
od 21.900,-
bez DPH
od 28.900,-
EUROKRAFT - Pracovní plošina
německé provedení, úzká verze
bez DPH
od 25.900,-
Bylo nalezeno 3 výrobek/-ků/-ky
Pracovní plošiny
U pracovních plošin se jedná o zvedací přístroje, které při opravářských a údržbářských pracích slouží jako plocha pro stání osob a odkládání materiálu. Na rozdíl od zvedacích pracovních plošin nemají žádný vlastní pohon za účelem vyrovnání úrovně. Mohou být alternativně použity jako lešení, jsou však oproti němu mobilní. Pracovní plošiny jsou na spodní straně vybaveny koly s brzdou, takže mohou být snadno a rychle přemístěny. Existují čtyři hlavní skupiny pracovních plošin: pracovní plošiny pro nákladní automobily, pracovní plošiny pro přívěsy, samohybné pracovní plošiny a nůžkové pracovní plošiny. Samohybné pracovní plošiny jsou vybaveny elektrickým, dieselovým nebo bateriovým pohonem. Jsou k dostání rovněž ve formě přístavných součástí k jiným strojům, například stohovačům nebo teleskopickým stohovačům.

Profesionální pracovní plošiny pro použití v provozu
V našem e-shopu rovněž naleznete různé profesionální pracovní plošiny značky EUROKRAFT. Jsou opatřeny kvalitním práškovým vypalovaným lakem a vybaveny zajížděcími kapsami, které umožňují uchopení vysokozdvižným vozíkem. Nabízené modely dále disponují ochranným zábradlím, zajišťovacími čepy proti sklouznutí a protiskluzovou plochou pro stání. Naše vyspělé pracovní plošiny umožňují bezpečnou a pohodlnou práci ve výškách a mohou být rychle a bez velké námahy upevněny na vysokozdvižný vozík. Bezpečnostní zajištění zabraňuje nechtěnému otevření dveří. Některé modely jsou vybaveny také praktickou odkládací přihrádkou na nářadí. Na vyžádání je možná také dodávka úzkých provedení nebo provedení umožňujících manipulaci jeřábem, jakož i specifických verzí pro danou zemi. K dostání jsou například britská a rakouská provedení. V nabídce KAISER+KRAFT naleznete také skládací pracovní plošinu.
Porovnání výrobků