Dílenské pracovní stoly, pracovní stoly

Důležitá je spolehlivost. Také stabilita. A profesionální přístup. Myslíte si, že mluvíme o vašich zaměstnancích? Kdepak! Řeč je o našich kvalitních dílenských stolech!
Rady pro nákup zboží v kategorii Dílenské pracovní stoly, pracovní stoly

Ergonomické pracovní a dílenské stoly v průmyslovém designuPřemýšleli jste někdy o tom, jakou roli v úspěchu vaší firmy hrají správné pracovní stoly? Právě ty jsou totiž doslova základem přesných a kvalitních pracovních výsledků! Při nákupu se proto vyplatí zohlednit několik detailů – a v případě provozního a dílenského vybavení důvěřovat našim odborným znalostem. Kupte si pracovní stůl s elektrickým přestavování výšky a s kolečky!
Jaké pracovní a dílenské stoly jsou k dispozici?V závislosti na funkci a předpisech jsou v různých oblastech provozu na pracovní stoly kladeny různé nároky. Náš sortiment na ně odpoví v plném rozsahu a s citem pro detail:  • Systémová pracoviště jsou modulární koncepce, které můžete opakovaně přizpůsobovat procesům a pracovním postupům díky příslušenství a vysoké míře flexibility. Jsou ztělesněním průmyslových změn 4.0 a zároveň finančně nenáročnou možností, jak zůstat up to date.

  • Pracovní stoly jsou určeny pro použití v dílně, výrobě, skladu a expedici. Jako univerzální přizpůsobitelné řešení poslouží jako stoly pro mistry, balicí stoly, vychystávací stanice a dílenské stoly pro mnoho manuálních operací. Jsou stabilnější, robustnější a nosnější než kancelářské psací stoly, ale měly by být stejně ergonomické. Proto lze doporučit zejména výškově přestavitelné nebo mobilní modely.

  • Stoly pro čisté prostory s podstavci z ušlechtilé oceli, uzavřenými povrchy a bezešvou povrchovou úpravou splňují přísné předpisy týkající se koncentrace částic v čistých prostorech a laboratořích. Tyto varianty jsou také první volbou všude tam, kde je hygiena jednou z nejdůležitějších základních podmínek.

  • Dílenské stoly jsou považovány za klasickou pracovní plochu v dílně každého kutila a řemeslníka. Naše dílenské stoly ukazují rozmanitost této kategorie. Ať už jako stavebnicový systém, který lze individuálně sestavit, nebo jako hotový pracovní stůl s podstavcem z ušlechtilé oceli, dřevěnou pracovní deskou a s kolečky a zásuvkami: robustnost je zde zaručena i při manipulaci s nejtěžšími součástmi.Týmová práce: řadová a skupinová pracovištěU nás si můžete pořídit dílenské stoly s šířkou desky až 4 metry! Tato délka umožňuje až tři pracoviště na jednom dílenském stole. Nabízíme také skupinová pracoviště pro školy, vzdělávací střediska a další provozy, kde lidé pracují v týmech. Například šestihranný dílenský stůl nabízí dostatek prostoru pro šest pracovišť na ploše přibližně 6 metrů čtverečních! Neváhejte nás kontaktovat, naši zákazničtí poradci vám ukáží, co je možné.
Správná deska pro váš dílenský stůl – rozhodující prvekU kaiserkraft si můžete vybrat z široké nabídky desek:  1. Desky z překližky Multiplex jsou vyrobeny z pařených bukových nebo březových dýh a jsou univerzálními a cenově výhodnými deskami pro širokou škálu dílenských aplikací.

  2. Masivní buková deska je klasikou mezi pracovními deskami. Bukové příčky lepené na ozuby jsou obzvláště robustní a nedeformují se. Desky lze několikrát přebrousit, a proto je lze často používat desítky let. A to není jediný důvod, proč jsou obzvláště udržitelné – dřevo pochází z udržitelného lesního hospodářství v bezprostřední blízkosti dodavatelů našich pracovních stolů.

  3. Desky s univerzálním potahem mají antistatický a otěruvzdorný povlak z plastu, linolea nebo urphenu. Díky tomu jsou odolné vůči olejům, tukům, vodě, teplu a v některých případech i slabým kyselinám a louhům. Jsou také nehořlavé.

  4. Desky potažené ocelovým plechem jsou vyrobené z dřevěné desky pokryté pozinkovaným ocelovým plechem. Tyto desky jsou ideální pro silné mechanické namáhání nebo při práci s mastnými a olejnatými předměty.

  5. Desky z tvrdého laminátu mají vysokou odolnost proti poškrábání a nárazu, jsou odolné vůči slabým kyselinám a louhům i běžným chemikáliím a rozpouštědlům v domácnosti.Na co si dát pozor při výběru správného dílenského stolu?Zatímco dříve se při zařizování dílny nebo výrobního prostoru řešilo především to, kolik místa potřebujete pro práci nebo pro nářadí a obrobky, nyní se pozornost přesunula jinam. Dnes se nákupní oddělení ptají především na to, jak se budou tyto potřeby měnit – možná již zítra, možná za rok.Na nejistotu neustálých změn v průmyslu a podnikání je nejlepší reagovat co největší přizpůsobivostí. Pracovní stoly v modulárním provedení jsou vždy o krok napřed; v případě pochybností vyřeší velký problém s prostorem drobné příslušenství za příznivou cenu.Kromě toho se již na ergonomii nezaměřují pouze stoly a kancelářské židle. Při vytváření nových pracovních ploch je vždy lepší zvolit výškově přestavitelné stoly. Kromě menší bolesti zad a zdravějších zaměstnanců pak můžete těžit z přesnějších výsledků. Protože s výškově přestavitelnými pracovními a dílenskými stoly budou zaměstnanci vykonávat práci v příznivé výšce. Navíc budete ještě flexibilnější, pokud si vyberete mobilní pracovní stoly na kolečkách.Jste vděční za jakoukoli radu? Kontaktujte nás. Naši odborníci vám zodpoví vaše dotazy týkající se sortimentu a rádi vám poradí, pro jakou firemní oblast je vámi zvolený stůl vhodný.Mimochodem: nabízíme také pracovní stoly a židle v ESD provedení a počítačové pracovní stoly!