Equipped for manufacturing

Dokonale sedí. Individuální produkty z vlastní výroby KAISER+KRAFT.

Vy máte představu.

My to vyrobíme.

Bez ohledu na to, zda se jedná o zakázkovou výrobu na míru nebo sériovou výrobu, ve vlastních výrobnách KAISER+KRAFT vznikají produkty, které dokonale uspokojí Vaše požadavky – co se týče barvy, tvaru a maximální kvality Made in Germany.

Jak jsme toho dosáhli? Díky kvalifikovaným odborníkům, kteří pozorně naslouchají, když je řeč o Vašich požadavcích. A ještě přesněji pracují, když se tato přání přeměňují ve výrobě na skutečnost. Bez ohledu na to, co potřebujete, my to vyrobíme.

Logo EUROKRAFTpro
Svářeči a lakýrníci v akci
List z kalendáře z roku 1954
Kompetence ve vývoji a výrobě již od roku 1954
Mapa Německa
Špičková kvalita Made in Germany
Symbol listů
Trvale udržitelné produkty a procesy

Od základů až po finální podobu.

 • Poradenství a vývoj
  Pevnou součástí naší činnosti je pozorné naslouchání. Jedině tak mohou vznikat produkty, které jsou také hezké na pohled.
 • Individualizace
  Možnosti individuálního provedení na míru nemají téměř žádné hranice: tvar, barva, rozměry a další vlastnosti. Jak individuální by to mělo být?
 • Barevné provedení
  Individuální provedení pro nás znamená také sladění barevnosti. V našem vlastním systému nanášení práškového vypalovaného laku jsme schopni splnit téměř jakékoli požadavky na barevnost.
 • Zajištění kvality
  Aby byla zajištěna trvale vysoká kvalita, výrobu ještě jednou přesně kontrolujeme. Ukážeme Vám, jak přesně.
 • EUROKRAFT
  V naší vlastní výrobě vznikají produkty pro vlastní značku firmy KAISER+KRAFT, EUROKRAFT. Představíme Vám dva výjimečné produkty.
 • Trvale udržitelný rozvoj
  Trvalá udržitelnost je tématem, na kterém nám mimořádně záleží. Přečtěte si více o naší filozofii a o tom, čeho jsme již dosáhli.
 • Certifikáty
  Pravidelně necháváme naše produkty a procesy kontrolovat a certifikovat. Zde jsme pro vás připravili seznam všech certifikátů.

Uchopení idejí.

Od požadavku až po 3D model.

Máte již přesnou představu a potřebujete už jen někoho, kdo ji realizuje? Nebo máte první, přibližné představy a hledáte partnera, který je rozpracuje do podrobného schématu? Ať tak či onak – naši návrháři vizualizují Vaše požadavky do přesné podoby pomocí nejmodernějšího softwaru.

Dva muži při společném plánování.

Kvalita začíná nasloucháním.

Plánovaný produkt na obrazovce.

Jak lze produkt ještě dále optimalizovat? Jak náročné budou úpravy? Jak dlouho potrvá výroba požadovaných modelů? Abyste na konci získali produkt, se kterým budete 100 % spokojeni, pozorně Vám nasloucháme v každé fázi plánovacího a výrobního procesu. A aby se nevytratily žádné informace, máte k dispozici svoji kontaktní osobu. Ostatně: Na hotové výrobky poté nebudete muset dlouho čekat. Díky nejmenším velikostem šarží a krátkým dodacím lhůtám.

Stejně jedinečné jako otisk prstu.

Produkty, které splňují Vaše požadavky.

Představte si, cokoli budete chtít. My vyrábíme, lakujeme a upravujeme produkty tak, aby 100 % vyhovovaly Vašim požadavkům. Zcela bez ohledu na to, zda se přitom jedná o individuální výrobek na míru nebo o sériově vyráběný kus. Vy máte přání, my je realizujeme.

864

Možností kombinací u rudlu EUROKRAFTpro Premium GO.

Modulární rudl GO EUROKRAFTpro

Nestandardní provedení jsou u nás standardem.

Vzorníky odstínů RAL

Nestandardní barevná provedení

Chtěli byste, aby Vaše nové produkty EUROKRAFTpro vynikaly kvalitou, ale aby také barevně zapadly do Vaší firmy? Žádný problém: Nabízíme téměř jakýkoli odstín z palety RAL: který by to měl být?

Volitelná délka montážního vozíku

Rozměry na míru

Chcete upravit stávající produkt dle svých požadavků? Potřebujete větší, menší nebo s nějakými dalšími vlastnostmi? Vašim přáním se nekladou téměř žádné meze.

Individuální výroba ve 3D modelu

Speciální modely

Pokud v naší nabídce nenajdete žádný vhodný produkt, tak ho pro Vás jednoduše vytvoříme. Navrhujeme a vyrábíme produkty od samotného základu. Individuálnější jsou již jen otisky prstů.

Přiznejte barvu.

Aby produkty dokonale ladily s Vaší firmou.

Chtěli byste, aby Vaše nové produkty měly jednotný vzhled? Zcela bez ohledu na to, o jakou barvu se jedná: Díky našemu vlastnímu systému nanášení práškového laku dodáváme všem požadovaným produktům také příslušný požadovaný barevný odstín. Přitom si můžete vybrat ze všech možných odstínů RAL. Má Vaše firma pestrobarevnou vizuální identitu? Ani to není problém: pestrobarevné provedení lze vytvořit do 10 minut. Flexibilněji to již nejde.

Produkty jsou opatřeny modrým práškovým lakem

Naše oblíbená barva: zelená.

Díly výrobku se žlutým práškovým vypalovaným lakem

Také u lakování pro nás hraje důležitou roli trvalá udržitelnost. Kontrolujeme a optimalizujeme naše metody stejně jako zdroje, které používáme. Díky tomu nemusíme používat mokré lakování a namísto toho využíváme aplikaci práškového vypalovaného laku. Výhoda: Prášek neobsahuje rozpouštědla, a je tím pádem ekologičtější než mokrý lak. A vypalování barvy navíc probíhá při nízkých teplotách – to šetří drahou energii.

190 °C

Takto nízkou hodnotu má teplota, při které probíhá vypalování barvy. Díky tomu se na rozdíl od běžné metody vypalování šetří energie.

Dobré není dostatečně dobré.

Takto zajišťujeme maximální kvalitu

Co je dobré, může být ještě lepší. Abychom dosahovali tohoto cíle, využíváme procesu soustavného zlepšování (KVP) – důležitý stavební kámen na naší cestě za trvale udržitelně lepšími produkty a optimalizovanými výrobními metodami.

Aby naše nově vyvinuté produkty EUROKRAFTpro splňovaly požadavky sériové výroby, musejí se nejprve osvědčit v rámci přísných kontrol. Výsledky jsou poté dokumentovány do zpráv o testovacích vzorcích, které slouží jako základ pro další optimalizaci.

Nic neponecháváme náhodě.

Při denní výrobní kapacitě až 1 000 výrobků, které produkujeme, klademe velký důraz na kvalitu. Ale také poté, co naše výrobky opustí výrobní proces, vše dále bedlivě sledujeme: má provedení vysokou kvalitu, vyhovuje barva, jsou rozměry přesné? Přitom neponecháváme nic náhodě, ale sázíme na jasné směrnice zajištění kvality, certifikované TÜV SÜD (ISO 9001).

Produkt Takktor z vlastní výroby
E-modul EUROKRAFTpro NEO

Multitalent.

Objevte inovativní e-modul EUROKRAFTpro NEO. Elektrický pohon, který usnadňuje přemisťování břemen. Například u našeho elektrického plošinového vozíku EUROKRAFTpro.

Ten bude spolehlivě táhnout.

Elektrický tahač EUROKRAFTpro Premium TAKKTOR.

Produkt, který v sobě dokonale spojuje ergonomii s bezpečností práce. TAKKTOR pomáhá bezpečně přepravovat břemena z bodu A do bodu B. To pro Vás znamená nižší stupeň námahy a vyšší bezpečnost při každodenní práci. A ta má dokonce vyznamenání. TAKKTOR T 2000 získal 2. místo v soutěži Best of Industry Award 2019 v kategorii bezpečnosti práce. Takže pokud potřebujete do svého skladu nový stroj, s modelem TAKKTOR sázíte na jistotu.

Který TAKKTOR by to měl být?

Máme to rádi přesné.

Přehled našich certifikátů.

Tři certifikáty vedle sebe

Ocenění za trvalou udržitelnost.

Trvalou udržitelnost posouváme v naší pobočce v Haanu i nadále kupředu. Díky modernizaci svářečské haly pomocí inteligentního systému osvětlení ušetříme ročně až 81 % elektřiny. To se nám zdá nejen vynikající, ale hodné ocenění.

Klimaticky neutrální produkty.

Objem CO2, který vzniká při výrobě velké části našich produktů, je kompenzován investicemi do certifikátů snižování objemu CO2 v alespoň stejném množství z registrovaných projektů na ochranu klimatu.

Zajištění kvality se systémem.

V oblasti vývoje, výroby a prodeje přepravní a skladové techniky splňujeme požadavky normy zajištění kvality ISO 9001:2015.

Produkty, které něco vydrží: EUROKRAFT.

Již více než 75 let poskytujeme kompletní firemní vybavení. Know-how, cit pro kvalitu a zapálení pro kancelářské a provozní vybavení – to vše se odráží v naší vlastní značce EUROKRAFT. Výsledkem jsou produkty, které něco vydrží. Zátěž v každodenním provozu i vaše nároky.
A to nejlepší: u EUROKRAFT si můžete vybrat mezi cenově výhodnými modely ve značkové kvalitě a špičkovými modely, které Vám nabídnou něco navíc. Všechny produkty však mají něco společného: tříletou a nejméně desetiletou záruku, které přesahují rámec minimálních zákonných požadavků.

Logo Eurokraft pro

activeGREEN: naše označení trvale udržitelných produktů.

Neustále rozšiřujeme náš sortiment trvale udržitelných produktů a označujeme ho naším štítkem activeGREEN. S pomocí nejmodernějších technologií, postupů a kompenzačních projektů zajišťujeme, aby naše uhlíková stopa byla co možná nejmenší. A možná brzy dokonce zmizí.

Vlastní výroba u {cms.var.company_name} 701
Vlastní výroba u {cms.var.company_name} mg$

Kontaktujte nás!

V případě dotazů jsme Vám bezplatně k dispozici.